Sūdzību dēlis: Pie gājēju pārejas vienmēr ir milzīga peļķe!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gribētu zināt, kurš ir atbildīgs par šo cūcību? Tas jau turpinās no gada uz gadu, gan sniega laikā, gan lietus laikā, pie gājēju pārejas (A.Saharova un M.Keldiša ielas krustojums, ejot uz veikalu “Maxima”).”

Pie gājēju pārejas vienmēr ir milzīga peļķe!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vienmēr ir milzīga peļķe, kurai pāri pat normāls cilvēks nespēj pāriet. Pie tam, luksofora zaļais signāls šeit ir ļoti īsu laiku. Iedomājieties, kā pensionāram pāriet šo ielu. Kurš ir atbildīgais un kurš to varētu beidzot sakārtot?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Līvija.

8 komentāri

8 komentāri

 • Ego

  Ego

  Es tad laikam neesmu "normāls cilvēks", bet sniega kušanas laikā valkāju gumijas zābakus! Un peļķes nav šķērslis.
 • Laima Ludena

  Laima Ludena

  Oi..tā ir daudz kyr... Rīgā jāpeld... Par to sižets nav tā vērts
 • Milda

  Milda

  Tas tāpēc ka uz ielas ūdens noteka ir aizsērējusi ar dubļiem un pašvaldība to nav iztīrījusi.
 • Mikelis Nikitins Kuleba
 • Lohhiem
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Austris Dortholcs

  Austris Dortholcs

  Par cūcību ir atbildīga Rīgas Dome ar mēru Staķi priekšgalā.
 • Re kā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!