Sūdzību dēlis: Pēc remonta ceļš kļuvis bedrains un nelīdzens!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Pēc remonta ceļš kļuvis bedrains un nelīdzens!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tīnūži-Kokneses ceļa viaduktam Ogre, Jugla tika veikta ceļa virskārtas nomaiņa, kura bija ideālā stāvoklī, saprotu, ka to veic ik pēc noteiktiem gadiem, bet radusies situācija, ka šobrīd ceļš ir bedrains un nelīdzens.”

“Tika uzklāts jauns asfalts un uz piķa uzbērtas šķembas, šķembas nav pielipušas, tās sāk jau lāpīt, rezultātā ir nelīdzens ceļš ar daudz robiem, kur nav šķembas pielipušas, izskatās, ka darbu taisās pabeigt.

Vai tāda kvalitāte ir pieņemama? Pēc remontdarbiem ceļš ir kļuvis no ideāla par briesmīgu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Māris.