Sūdzību dēlis: Pat dziļos laukos nav tik briesmīgi ceļi kā Rīgā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pat dziļos laukos ceļi nav tik bedraini kā Rīgā, Prūšu ielā 3.”

Pat dziļos laukos nav tik briesmīgi ceļi kā Rīgā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kas ir atbildīgs par šo ielu? Vai kādreiz tā tiks salabota? Vairākkārt redzēju, kā lietainā laikā, neredzot bedru dziļumu, mašīnas atsit bamperus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Karīna.

5 komentāri

5 komentāri

 • Jau
 • S

  S

  Tik paklausieties, cik gudri un kancelejiski runā tā dāmīte no RS. Viss OK, notiek pēc plāna, nav naudas vairāk ko darīt utt. Nu nav viduslaiku pilsētas Rīgas ielas paredzētas auto tūkstošiem, ar ko rīdzinieki mēdz braukāt pāris kvartālus maršrutā mājas-darbs-veikals. Jaunatne-ejiet kājām un laipojiet! Un neaizmirstiet nobalsot par populistiem/daudzsolītājiem vai bijušajiem/izsaimniekotājiem, lai gan Rīgā modē balsot ar dibeniem personiskajos dīvānos. Uz priekšu!
 • nubet

  nubet

  mulkibas! Aizbraucu pie lauku radiniem ciemos pari dienas un tagadinas japerk jauns putejs,prieksejais stikls,jo pilns ar tam akmenu pumpam,a ja un diski kantaini ar drebekliti! A tev celi Riga sudigi,bedri ieraudziji.....
 • Victor Grits

  Victor Grits

  Bet politiķi priekšvēlēšanu kampaņās tik sola ieguldīt naudu no budžeta bērnudārzos, bērnu laukumos utt. Māju fasādēs. Idiotu bars.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!