Sūdzību dēlis: Pašā Pierīgā ir ļoti bedrains ceļš!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ikdienā sanāk braukt uz darbu caur Vālodzēm pa liepu ielu, Līgo ielas virzienā. Nav saprotama Stopiņu novada domes rīcība – vietā, kur Liepu iela pāriet uz Līgo ielu, bedres ir ļoti lielas, maksimālais ātrums ar kādu šo posmu var pārbraukt ir 10 km/h. “

Pašā Pierīgā ir ļoti bedrains ceļš!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Es vēl saprastu, ja šāda iela būtu kaut kur dziļi Latgalē, bet ne jau pašā Pierīgā. Jau ļoti ilgu laiku sanāk braukt par šo bedraino ielu, neizskatās, ka kāds plāno tur kaut ko lietas labā darīt, lai tās bedres nebūtu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Jānis.

16 komentāri

16 komentāri

 • Maita

  Maita

  Tam Jānim pautus atraut!\Ar ko Latgale sliktāka par smirdīgo Rīgu?Latgalē arī dzīvo cilvēki,un tāpat no mazajām algām maksā nodokļus!
 • Alvis Siliņš

  Alvis Siliņš

  Čaka ielu esat redzējuši? BEDRAINA Rīgas CENTRĀLĀ IELA. B-ooom, mindblown.
 • Daniels Eglītis
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Mums gan Vidrižu pusē,ceļus regulāri greiderē un cik vien šais slapjajos laikos tas iespējams uztur kārtībā.
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Visa Latvija tada ko tur raudat par vienu ieliņu laukos paskataties visur apkart, atveriet acis aklie 😂😂😂
 • Andis Feldmanis

  Andis Feldmanis

  Ka autoram liek domāt, ka Latgalē dzīvojošie nav pelnījuši labus ceļus un gludas ielas? Ar ko šis būtu labāks?
 • Māris Ankevics

  Māris Ankevics

  Silti iesaku mainīt dzīves vietu uz Liepāju... 90% labāki ceļi 👍👌
  • Niks Luika

   Niks Luika

   Māris Ankevics asvalta segums ir tikai labs uz centralajam ielam... un ne visur😅😳😉
  • Māris Ankevics
  • Kristīne Priediņa

   Kristīne Priediņa

   Māris Ankevics paldies mums te nevajag nevienu kas palīdzēs nojāt tos ceļus ,mēs paši tiksim galā ,lai viņi sēž savā Rīgā un brauc ar saviem Porsche pa tiem bezceļiem 😉
 • Dāvis Āboliņš

  Dāvis Āboliņš

  90% Latvijas ceļu tā ir, kas nav galvenie 😂😂😂
 • ds

  ds

  Pie naudas tikuši, bet padomju čīkstēšana asinīs :D Ja spējīga pacelt māju pierīgā, tad samesties greiderim ar kaimiņiem sīknauda...
 • Andrejs Puķītis

  Andrejs Puķītis

  Tā nav vienīgā vieta.Paskatieties kas notiek Rīgas ielās!!!😡

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!