Sūdzību dēlis: Ogres ielas izskatās kā dziļākajos laukos – neizbrienamas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ogres iedzīvotāji saskatījuši netaisnību un nevēlas vairs klusēt un pieciest. Ogre, kura sevi sludina par kūrortpilsētu, Ogre, kura spēj tērēt miljonus dambja būvniecībā, tūkstošus tualetes būvniecībā, vai tiešām nevar pāris ielas savest kārtībā, lai cilvēki pienācīgi varētu nokļūt un izkļūt no savām mājām?”

Ogres ielas izskatās kā dziļākajos laukos – neizbrienamas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jau vairākus gadus, Uzvaras iela, slapjajos gada mēnešos, izskatās kā dziļākajos laukos. Neizbrienama. Cik ilgi manam bērnam, un citiem iedzīvotājiem jāiet uz vilcienu un citām ikdienas gaitām, pilnīgi dubļainām kājām? Lai varenie domes vīri vienreiz paši ar saviem apaviem izbrien šo akmeņaino putru,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sandra.

8 komentāri

8 komentāri

 • Kristaps

  Kristaps

  Emm.. Un Ogrē vienīgā kur tādi ceļi? Jūrmalā pilns ar tādām dubļu ielām, Rīgā ar... Nopērk gumijniekus brien un priecājies, ka dzīvo gandrīz laukos..
  Pārmetums par kūrorta pilsētu ar nav īsti vietā... Tūristi un pilsētas viesi tak nevazājas pa konkrēto ielu. 🤔
 • Oskars Lejmalnieks
 • Lilita Jakobi

  Lilita Jakobi

  Arī Egļu iela vasarā ir vienos putekļos, un Saules prospekts tik skaista pastaigas iela bet vienās bedrītēs, un ziemā tur vispār nevar paiet ja nu tikai ar slidām slidot ...
 • Valentīna Lazdiņa

  Valentīna Lazdiņa

  Dārziņos 6.līnija divreiz gadā tiek nevajadzīgi greiderēta, tērēta nauda. Bet ceļš kļūst neizbraucams ne ar riteni, ne ar bērnu ratiņiem, ne kājām ejot, vasarā dzīvojām putekļu mākonī.
 • Kristaps

  Kristaps

  Nav jau tikai viena iela ar šādām problēmām. Ogrē tādu ir daudz. Ir pat lielāka nejēdzība, piemēram Viduss prospekts visās kartēs iezīmēts kā braucamais ceļš, bet pēc siltumtrašu izbūves ceļš pēkšņi ir parvērties par gājēju taku. Saules prospekts pēc eiropas projekta (ūdensvada, kanalizācijas) izbūves ir sačakarēts tā kā lapīšanās ar grants un šķembu piebersanu neko nelīdz un iela pēc divam nedēļām atkal ir dubļos, bedrēs un peļķēs. Varbūt Ogres domei vajadzētu visiem garantēto ieliņu iedzivotajiem ziemassvētkos dāvināt gumijas zābakus. Ja ne nēsāšanai tad vismaz atbildīgo amatpersonu sirdsmieram .
 • Vita Daugule

  Vita Daugule

  Ne tikai Uzvaras iela ir dubļaina. Kur dzīvo kungi, tur bruģi liek... Pārējie lai brien pa dubļiem. 😢
 • 1.maja gatve

  1.maja gatve

  Notiek tas pats. Papildus, jau gandrīz mēnesi atpakaļ izraktās tranšejas stāv neaiztiekami. Laimīgo Jauno Gadu!
 • Edgars Ozols

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!