Sūdzību dēlis: “Neviens neliekas ne zinis, ka cilvēki teju kaklus lauž!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Jelgavniece Ruta raidījumam “Bez Tabu” ziņo par situāciju pilsētā: “Jelgavā, Lielajā ielā, ir nežēlīgi slidenas kāpnes un ietve. Mēs ar bērnu knapi nokāpām!”

“Neviens neliekas ne zinis, ka cilvēki teju kaklus lauž!”

“Veikali strādā, un neviens neliekas ne zinis, ka cilvēki teju kaklus lauž!”

2 komentāri

2 komentāri

  • Inese

    Inese

    Rīgā, Dāzciema ielā, veikala kāpnes slidenas, kritu, spēju piecelties un tik veikalā. Pateicu veikalā par notikušo, atbilde- veikals nav atbildīgs, bet apsaimniekotājs. Būtībā mana problema, ka slidens. Jautājums, kā pareizi rīkoties šajā situacijā - saukt policiju un ātros? Lūzuma nav, bet ir sasitums un bojātas drēbes. Vai tiešām veikals nenes nekādu atbildību, pat atvainošanos klientam?
  • Sintija Viņķe

    Sintija Viņķe

    if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!