Sūdzību dēlis: Nesaprotu, kā varēja pieļaut tik nedrošās Tallinas šosejas izbūvi?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Katru dienu braucu pa Tallinas šoseju un nesaprotu, kā varēja pieļaut tik nedrošas šosejas izbūvi.”

Nesaprotu, kā varēja pieļaut tik nedrošās Tallinas šosejas izbūvi?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāpēc soda tos, kuri būvēja “Maximu”, bet Tallinas šosejas būvniekus neviens pie atbildības nesauc? Cik te ir avāriju katru dienu? Cik cilvēki ir gājuši bojā? Nemaz nerunājot par galīgi nemūsdienīgu un neērtu lietošanu ikdienā un braukšanu vasaras brīvdienās!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristīne.

44 komentāri

44 komentāri

 • Dace Virse
 • Artūrs Melnis

  Artūrs Melnis

  Jāsauc atbildīgās amatpersonas pie atbildības! Arī bijušās, šajā gadījumā Šleseru!
 • Sanda Gremzda

  Sanda Gremzda

  Es lasu un domāju, kā cilvēkiem ir laiks šīm sūdzībām! Ir taču daudz intresantākas lietas ko padarīt, nevis negatīvi rakstīt un sūdzēties par sīkumiem🤷🏻‍♀️
 • Aigars Korzinins

  Aigars Korzinins

  Tad kad būvēja. VIA BALTIKA...saucamo Tallinas šoseju.. Naudu nozaga un izmīza. Pietika tikai līdz Ainažiem... Tad gadiem stāvēja nepabeigts Latvijas triperis... No Ainažiem līdz Igaunijas robežai varēja kaklu nolaust...liels paldies dalbajobiem deputātiem....
 • Jānis Kromāns
 • Andris Daudzais

  Andris Daudzais

  Ļoti nedroša un idiotiski pārbūvēta šoseja , kur daudzi miljoni aizgāja izshēmotā , nezināmā , neatrodamā , nepierādāmā , virzienā , ...... uz Jūrmalas pusi , uz Baltezera pusi .... :D
 • Edgars Liepiņš

  Edgars Liepiņš

  To ka ceļš ir reti debils jau skaidrs pēc 2 minutem
 • Inese Lietiņa

  Inese Lietiņa

  Nu,ja godīgi tur plānots bija divas joslas katrā virzienā taču Šlesera kungs izdomāja,ka pietiks tikai ar to kā ir tagad. Divas joslas,un trešā sadalīta pa mazam šaurumiņam katrā no malām 🙄Nu par naudu gan nezināšu kur aizplūda 😂👌😏,bet varam jau nojaust 🤑
  • Andris Daudzais

   Andris Daudzais

   ...kur nauda palika ??? ... paskataties kāda māja šļoseram Jūrmalā !!!
  • Inese Lietiņa
 • J MC

  J MC

  Laba vai slikta tā lāču taka nepateikšu. Bet viena no labākajām LV gan.
 • Balodis Salvis

  Balodis Salvis

  Nesaprotu kādam melnam caurumam jābūt galvā, lai atļautos kunkstēt par nedrošu ceļu, kad pašas auto acīmredzami brauc pa nomali, kur mehāniskajiem transportlīdzekļiem kustība aizliegta. Cēļi ir tik nedroši, cik glupi ir tā lietotāji!
  • Edgars Bickovskis

   Edgars Bickovskis

   Pirms gadiem 5iem. Bija video, kurā csdd pārstāvis ziņoja , ka pa viņu drīkst braukt. Pat tad ja tu uz viņas vēlies uzbraukt- pirms uzbraukšanas uz ieskrējiena joslas, Tev jāskatās lai kāds sānā neievelk. Jo Tur tipa arī bija jādod ceļš .. 😁

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!