Sūdzību dēlis: Nesaprašana par Brīvības ielas veloceliņu Juglas pusē

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Nesaprašana par Brīvības ielas veloceliņu Juglas pusē
Leta

“Labdien! Pēdējā laikā ar ģimeni dodamies izbraucienos pa Brīvības ielas veloceliņu, taču mūs mulsina laiks, kas veltīts pārbraukšanai pāri lielajām ielām. Kāpēc velosipēdistu luksoforos zaļā gaisma deg tik mazu laiku? Man kā 3 bērnu māmiņai ir svarīgi, lai bērni ne tikai iemācītos pareizi braukt, bet arī ievērotu noteikumus,” raksta Sarmīte.

“Kopā apstājāmies pie visiem luksoforiem, kas ir Juglas pusē. Pirmkārt, es saprotu, ka, braucot pa veloceliņu, stāvēšana pie luksofora var ieilgt, taču vai tiešām tik ilgi? Otrkārt, kad iedegās zaļā gaisma, ir ļoti neilgs laiks (aptuveni 20 sekundes), lai pārbrauktu pāri. Kamēr es piedabūju savus bērnus braukt, kamēr viņi sāk kustēties, jau redzu, – deg sarkanā gaisma. Ko man darīt? Vēlreiz atkārtot to pašu? Mācīt maniem bērniem, kā braukt pāri pa sarkano gaismu? Citreiz garām pabrauc sportisti pa sarkano gaismu, un es viņus saprotu. Citreiz sanāk stāvēt rindā, kur nemaz citas izejas nav. Taču es pavēroju arī gājēju celiņu, kas atrodas tieši blakus. Tur pāriešanas laiks ir divas, ja ne trīs reizes lielāks. Kā to saprast?” viņa jautā.