Sūdzību dēlis: Mārupē, Zeltiņu ielā, būvē ceļu uz sniega!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mārupē, Zeltiņu ielā, liek ceļu uz sniega!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Artūrs.

Mārupē, Zeltiņu ielā, būvē ceļu uz sniega!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
6 komentāri

6 komentāri

 • Bjusais 2 grupas invalids

  Bjusais 2 grupas invalids

  Ej galigi es domaju ka mulki tik krievija te tadi pasi lohi cerams ka sini firma latviesi nestrada bet migranti
 • Reinis Smilga

  Reinis Smilga

  Netak! Praktizējās jaunajam budžetam no 133m uz 7m viegli pāriet. Darbosies ekstremālos apstākļos!
 • Raitis Savickis

  Raitis Savickis

  Deputāti tagad izgrābj naudu maksimālajās robežās jo jūt ka dirsas svilst... tagad notiek naudas izlaupīšana maksimālajos apmēros... nevis viņi tur asvaltu lej bet apzog brutāli...
 • Dace Zelca
 • Laura Pastare

  Laura Pastare

  Protams tas ir pret tehnoloģisko procesu un normāli tas nav, bet nu tomēr - man pie mājas lēja pliku asfaltu uz vecā apledojušā - tīrs ledus tajā dienā bija, bērni esot pirms pašas liešanas vēl slidinājāmies, braucamā stāvoklī, pat ļoti labā salīdzinot ar citiem , nokalpoja ap 15-20 gadiem un kalpotu vēl. Šķiet mūsdienās pie vainas ir tikai kvalitāte gan darbinieku , gan paša materiāla.
 • Emilija ExSaukuma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!