Sūdzību dēlis: Māmiņām, ejot pastaigā ar saviem mazuļiem, ir jāiemācās lidot!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jaunajām māmiņām, ejot pastaigā ar saviem mazuļiem, ir jāiemācās lidot! Liela daļa ietvju vispār nav tīrītas. Dažām netīrītām ietvēm vienkārši sagāzts virsū sāls/smilšu maisījums!”

Māmiņām, ejot pastaigā ar saviem mazuļiem, ir jāiemācās lidot!

“Tas ir briesmīgi! Mazais ratos nevis kratās, bet drīzāk lēkā pa ratu kulbiņu. Raudāt gribas! Fui atbildīgajām iestādēm!”

94 komentāri

94 komentāri

 • Vilnis Kapteinis

  Vilnis Kapteinis

  Laika apstākļiem ir jāpielāgojas, ne jāčīkst par katru sīkumu. Mūsdienās vecmāmiņas ir daudz veiklākas nekā daudzas māmiņas ?
 • Daiga Zača

  Daiga Zača

  Ietves tiešām šausmīgā stāvoklī, ja bērns 15min laikā 6 reizes nokrīt, jo ir tik slidens, ka nevar noturēties kājās un nekur nav kaisīts. Katram jādara savs darbs, arī ceļu uzturētājiem un sētniekiem
 • Edgars Lipskis

  Edgars Lipskis

  Varētu padomāt, ka pirmo reizi mūžā ziema ir! Sviests!
 • Maris Zanders

  Maris Zanders

  čīkstuļi ne LV tauta :D atceraties bērnību kā bridām pār kupenām? :D tad tas bija normāli, tagad par katru nieku piekasās pie visiem :D .............Atceries, ka uz katru iedzīvotāju nav viens sētnieks, kas pa priekšu visu laiku tīrši.... :P
 • Kitija Gailiša
 • Artis Purvins
 • S

  S

  Ja ir sniegs, ir normāli, ja tīrs, ari labi.Vislielākā problēma ir nenotīrītā sālītā žurga līdz potītēm.Kas notiks, ja naktī uznāks krietnāki mīnusi!
 • Agris Gedrovics

  Agris Gedrovics

  Kratieslv ciest nevaru tās reklāmu kaudzes, kas jāredz, lai noskatītos sižetu, tāpēc vienkārši lasu komentārus.
 • Bella RG

  Bella RG

  Kad man auga bērni,( 1986),dzīvojām dziļi laukos. Neviens mums ceļus un takas ne tīrīja. Vai tāpēc ar bērniem negājām laukā. Izstūma ratiņus pagalmā. Kamēs mazā gulēja, tikmēr lāpsta rokā un tīrījām pagalmu.
 • Guna Ivanova

  Guna Ivanova

  Pamèginiet vienreiz sètnieka darbu- visàm mutes bus ciet jau pec 30 min.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!