Sūdzību dēlis: Lūdzu, palīdziet tikt uz darbu un bērnam uz bērnudārzu! Paši nevaram tikt galā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Lūdzu, palīdziet tikt uz darbu un bērnam uz bērnudārzu! Paši nevaram tikt galā

“Labdien! Lūdzu palīdziet tikt uz darbu un bērnam uz bērnudārzā! Katru gadu pavasarī viens un tas pats! Cīnāmies jau 10 gadus par ceļu, bet izmaiņu nav. Kad sāka izcirst mežu, brauc lielās mašīnas, tā “izmaisīja” ceļu, ka braukt nav iespējams. Tagad vēl ļaunāk palika!

Dzīvojam Daugavpils novada Kalkūnes pagasta Jaunsauliešos pašu mājā. Mūsu ģimenē ir divi bērni, vienam 7 gadi, kuram ir jāapmeklē pirmsskolas izglītības iestāde, un divu mēnešu vecs bērniņš, ar kuru ir jābrauc uz poliklīniku. Netālu no mums ir ģimene ar trīs mēnešu vecu bērnu un pensionāri, ka arī vasarnīcas – 72 mājas.

Sākas remonta darbi uz ceļa trases A13, Daugavpils-Lietuvas robežas. SIA “Binders” ņem smiltis remontam netālu no mums. Lielas kravas mašīnas, kuras sver apmēram 30 t, brauc pa pagasta ceļu. Tagad ir tādi dubļi, ka mēs nevaram tikt ne uz darbu, ne bērnus aizvest uz poliklīniku un bērnudārzu. Cita ceļa mums nav.

Apmēram 2 km no ceļa uz pagasta bilances, kuru ekspluatē AS “Latvijas valsts meži” un iedzīvotāji, ir dubļi. Tālāk šis ceļš ir uz AS “Latvijas valsts meži” bilances, labā stāvoklī. Sanāk, ka mūsu pagasta pārvalde negrib neko darīt!?

Pirmdien vispār nevarējām izbraukt, mašīna grima dubļos. Šodien brauca greideris no SIA “Binders”, visus dubļus sabīdīja, sagrūda grāvī. Rīt brauks atkal kravas mašīnas, būs tas pats, neizbraukt. Daudzkārt lūdzam palīdzību pagasta pārvaldes loceklim, to nesaņēmām. Ko gaidīt tālāk​?!

Lūdzam palīdzību, jo paši nevaram tikt galā. Bērns neapmeklē bērnudārzu jau veselu nedēļu, uz darbu tik nevaram.”

Iesūtīja: Biruta