Sūdzību dēlis: Lucavsalas aplī neizbēgami veidojas sastrēgums un bīstamas situācijas!!!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Lucavsalas aplī neizbēgami veidojas sastrēgums un bīstamas situācijas!!!

“Labdien! Prieks, ka tiek atjaunots ceļš Lucavsalas aplī. Taču pēdējā pagaidu pārbūve un ar to saistītā ceļa zīme radījusi situāciju, ka neizbēgami veidojas sastrēgums un bīstama situācija. Un izskatās, ka tās nav īslaicīgas pārmaiņas.

Pirms ceļa remonta ir uzlikta zīme, ka labā josla sašaurinās uz kreiso pusi. Taču realitātē ar dzeltenajām līnijām labā josla griežas tikai pa labi uz tilta. Šeit apjukumā nonāk šoferi, kas raduši braukt aplī pa labo malējo joslu un ārzemju viesi.

Un šī ir diezgan intensīva vieta satiksmes plūsmai. Te vajadzētu būt zīmei, ka labā josla iet tikai un vienīgi pa labi uz tiltu un kreisās 2 joslas iet taisni.

Arī remonta beigās, kur pagaidu joslas saiet kopā ar vecajām, ir jocīgi, jo pagaidu malējā pirmā josla atgriežoties šķērso 2 joslas un tādā veidā bloķē izbraukšanu no labās puses no Mūkusalas ielas braucošo satiksmi un atkal brīva paliek malējā kreisā josla, kuru jau tā neviens neizmanto.

Tā vietā, pagaidu joslas varēja pievienoties vecajām otrajai un trešajai joslai, ļaujot izbraukt vismaz 1 joslai no labās puses un atstājot iespēju pārkārtoties pašiem šoferiem nākošajā taisnajā posmā līdz izbrauktuvei uz “Riga Plaza”.

Sastrēgumu un apjukumu būtu mazāk.”

Iesūtīja: Uldis

Foto