Sūdzību dēlis: Līvānu novadā ceļa remontu veic “pa savam”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru

“Ceļa posmā, kurš pirms pāris gadiem ir noklāts ar asfalta pārklājumu, izveidojošās bedres, bet parasti bedres šādam segumam labo ar tādu pašu seguma masu vai līdzīgu tam. Kā redzams video, mūsu pusē atbildīgās iestādes tās vienkārši aizber ar grants maisījumu un saliek ātruma ierobežojuma zīmes, kas nav efektīvākais un drošākais veids, kā novērst šādu radušos situāciju!” raksta “Bez Tabu” skatītājs Vairis.

“Šis risinājums varētu kalpot kā pagaidu remontdarbi. Bet neviens par to neliekas ne zinis jau vismaz divus mēnešus! Atbildīgajām iestādēm, kas atbildīgas par šo ceļa posmu, domāju, ka tas būtu jāizdara pienācīgi, nevis vienkārši pavirši pieberot bedres ar granti! Tomēr mēs, patērētāji, maksājam nodokļus!”