Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien. Runa ir par Ogri, precīzāk Doles ielu. Mums te nav vakaros apgaismojums, ceļu arī mums nekaisa un netīra, vasarā putekļu mākonis – kā mašīnas braukā gar māju pa ceļu, jo te ir grants ceļš! Kā arī sabiedriskais transports reti kursē un pa dienu uz pilsētu tikt ir grūti.

Līdz Ogrei reti kursē sabiedriskais transports un pa dienu pie ārsta tikt ir grūti!

Gribu piebilst, ka esmu otrās grupas invalīds. Vasarā izlīdzos ar velosipēdu, un tagad ziemā ar sanāk braukt ar velosipēdu uz pilsētu, ja vajag pa dienu tikt pie ārsta.

Te ir robeža starp Ikšķili un Ogri, mūsu māja maksā iedzīvotāju nodokli Ikšķilei, blakus māja Ogrei. Nodokļi maksāti gadu desmitiem, bet mēs dzīvojam kā īstā sūnu ciemā bez apgaismojuma, ziemā ejam krizdami klupdami pa tumsu un slideno ceļu, vai brienam pa sniega putru, bet vasarā elpojam putekļus, ko saceļ mašīnas, jo te blakus ir rūpnīcas.

Varbūt varat palīdzēt tomēr mums sasniegt gaismu tuneļa galā un noskaidrot, kamdēļ par mūsu maksātiem nodokļiem netiek veikti nekādi darbi, lai cilvēki dzīvotu cilvēcīgi Doles ielā 2a un Doles ielā-2 tās mums ir daudzdzīvokļu mājas.

Sanāk, ka vairākus gadus mēs barojam Pašvaldību vienkārši tāpat, dāvinot savu naudu viņiem (nodokļus)!”

Iesūtīja: Vitauts

1 komentārs

1 komentārs

  • velējos palikt anonīms

    velējos palikt anonīms

    Gan ikšķile gan ogre ir pilsētas, laikam sirdsēsti dzīvojot tādā pasaules nabā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!