Sūdzību dēlis: Kur liek ceļu nodokļu maksātāju naudu? Ceļš ir neizbraucams!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kur tiek likta ceļu nodokļu maksātāju nauda?”

Kur liek ceļu nodokļu maksātāju naudu? Ceļš ir neizbraucams!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Sasodīts! Ceļš ir neizbraucams – 20 km/h un mašīnai pāris detaļas maināmas!

Gribētos zināt, kāds ir attaisnojums šo ceļu nesavest kārtībā? Kur paliek nauda par ceļu uzturēšanu? Šis izcilais ceļš ir Ērgļi–Vecpiebalga! Kauns par šo valsti!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta neapmierināts autovadītājs.

15 komentāri

15 komentāri

 • Elčapo

  Elčapo

  Ņemtu autovadītāji un visi kopā nobloķētu šosejas dzelzceļa pārbrauktuves uz nedēļu tad uzreiz justu ka vkasē trūkst naudas,bet ko tad var gribēt no strausu tautas
 • Eduards Edžus

  Eduards Edžus

  Jāsāk laikam ar to, ka skatītājs, šķiet, no mēness nokritis. Kāpēc? Tāpēc, ka laikā, kad valdīja krīze un valstij vajadzēja naudu, ceļu nodoklis tika pārdēvēts par ekspluatācijas nodokli. Tas viss tika darīts tādēļ, lai šī nauda, ko maksājām par ceļiem, nonāktu kopējā katlā. Lai arī krīze sen aiz muguras, izskatās, ka neviens to negrasās atgriezt tam, kam pēc būtības ir paredzēts. Protams, nevar noliegt, ka šur tur tiek piešķirtas diezgan nopietnas summas ceļu pārbūvei, tomēr fakts paliek fakts- visiem darbiem tāpat ar to nepietiek. Tāpēc arī daļa ceļu turpina sabrukt. Bez tam jāsamierinās ar domu, ka nekas īpaši nemainīsies. Es personīgi arī neatbalstu šo nodokli, tikai cenšos izprast to, kāpēc tas tika un tiek darīts... Ceru gan, ka tur, augšā, nāks pie sajēgas un to naudu vismaz novirzīs ceļiem... Kad tas notiks- laiks rādīs...
 • LoHHHiem

  LoHHHiem

  LoHu problēmas. Tizls bez gala rakstot sūdzību piestampāja biksītes🤭🤭🤭🥳
 • Tak ej ar savām

  Tak ej ar savām

  tuklajām ļerpatām nu tad baigā problēma🤭🤭🤭pārs detaļas jāmaina🐓💩💩💩🤦‍♂️
 • Dir
 • Andris Stasja

  Andris Stasja

  Kaimina. burova, karina kabatas un levita partijos🔊🤟
 • Ceplis

  Ceplis

  Ko tur satraukties - atstaj masīnu ceļa galā un tālāk ar hipsteru velosipēdu
 • Liene Zirne

  Liene Zirne

  Njaa, tas cels ir briesmigs tapat ka lielaka dalja Lv celju
 • Raimonds Jarmalavičus

  Raimonds Jarmalavičus

  Ja būtu vienota tauta, tad būtu protesti pret eksplutācijas nodokli, kuru tiešām ir jāatceļ, jo vismaz EU valstīs maksā to, bet pretīm dod kvalitatīvus ceļus!
 • Svetlana Sheff

  Svetlana Sheff

  Nu nav mums ceļa nodokļa, jo tad kad bija, konstatēja, ka tas aiziet kaut kur citur. Un tā vietā, lai novirzītu to kur vajadzētu, izdomāja citu ar ceļiem nesaistītu nodokli 🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!