Sūdzību dēlis: Kur ir taisnīgums? Policijas darbinieki par stāvēšanu Stabu ielā netiek sodīti, bet citi gan!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Kur ir taisnīgums? Policijas darbinieki par stāvēšanu Stabu ielā netiek sodīti, bet citi gan!

“Sveiki! Kā zināms lielai daļai rīdzinieku, šogad tika atjaunots ceļa segums Stabu ielā. Vēl joprojām pēc remonta darbiem Stabu ielā “parkoties” aizliegts, taču nereti cilvēki tomēr to dara, gan policijas darbinieki, gan citi iedzīvotāji.

Taču atšķirība ir tā, ka policijas darbinieki par to netiek sodīti, bet citi gan. Kur ir taisnīgums?

Ja “parkoties” aizliegts, tad tam būtu jāattiecas uz visiem, kā arī visiem jāsaņem vienāds sods par pārkāpumu!”

Iesūtīja: Karīna

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Almants Jackevics
  +3 +3 0

  Almants Jackevics

  šie nožēlojamie čīkstīgie ņuņņas, skaudīgā latvieša simbols, kuri nezina par CSn izmaiņām jau 7 gadus garumā, kas nosaka, ka operatīvais tā drīkst stāvēt bez bākugunīm, un Bez Tabu, kurš laiku pa laikam šos mēslus publicē kā sensāciju. Tabletes atmiņas uzlabošanai iegādājieties.
 • boo
  +3 +3 0

  boo

  Velns ar ārā...cilvēki mīļie, izlasiet CSN!! Cik var cilāt šo tēmu par policiju un stāvēšanu neatļautās vietās..."Transportlīdzekļu vadītāji, kuru transportlīdzekļiem ir speciāls krāso­jums un piešķirts operatīvo transportlīdzekļu statuss, bez iedegtas mirgojošas zilas bākuguns un bez ieslēgta speciāla skaņas signāla nedrīkst pārkāpt šo noteikumu prasības, izņemot šo noteikumu 121.4., 121.6., 121.7., 121.9., 121.10., 121.11., 121.12., 122.2., 122.3., 122.4. un 292.15. apakšpunktā minētos aizliegumus, un tiem ir atļauts braukt pa pasažieru sabiedriskajiem transport­līdzekļiem paredzētajām joslām."
 • Almants Jackevics
  +2 +2 0

  Almants Jackevics

  Noteikumus izlasi mazā pamuļķe.
  P.S. Iemācies rakstīt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!