Sūdzību dēlis: Kaut kāds marazms Saulkrastos! Ar ratiem nav iespējams staigāt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kaut kāds marazms Saulkrastos! Līdz centram ar ratiem vispār nav iespējams aiziet!”

Kaut kāds marazms Saulkrastos! Ar ratiem nav iespējams staigāt!
PIXABAY.COM

“Šur tur traktors ir tīrījis, šur tur nav. Citur sniegs sadzīts taisni uz pārbrauktuves, kur būtu jātiek pāri. Totāla ratu laušana! Dusmas nāk!

Saulkrasti ir pie Baltās kāpas un pie mazās estrādes, bet ne citur. Lāpstu ar neviens nepazīst! Bet sāls gan tiek pārbārstīta uz urrrrā! Fuuuu!” ziņo Natālija.

7 komentāri

7 komentāri

 • tiešām Latvijā ziema???

  tiešām Latvijā ziema???

  vo vellos. a ko nu? vislaik bija āfrika bija ok, bet tagad sniegs ai ai ai.
 • ome
 • Pāķis

  Pāķis

  Ziemā bērnus mēdz stumt ragaviņās, tad rati nesalūzīs.
 • Armands Nikolajenko
 • Renčiks

  Renčiks

  Nevajag iet ar vasaras ratiem pa ziemu. Man ar lielajiem ripuļiem iet cauri netīrītiem cełiem un nav jāraksta sūdzības :D
 • Edijs Mucenieks
 • Inguna Dzeguze

  Inguna Dzeguze

  Šogad tāda problēma pastāv daudz kur, ne tikai Saulkrastos. Arī Jelgavā ne tikai ielas regulāri nav notīrītas(šobrīd ir), bet arī gājēju celiņi ir katastrofālā stāvoklī-pa virsu sniega putra un apakšā ledus. Salavecīti drīz redzēsim biežāk, nekā sniega tīrītājus. Interesanti vai sētnieku pienākumos vairs neietilpst tāda lieta, kā trotuāru attīrīšana no sniega un ledus?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!