Sūdzību dēlis: “Kāpēc gada laikā asfalta segums ietvēm tiek mainīts trīs reizes?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāpēc adresē Pērnavas 69, 12 mēnešu laikā asfalta segums ietvēm tiek mainīts trīs reizes?”

“Kāpēc gada laikā asfalta segums ietvēm tiek mainīts trīs reizes?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pirmo reizi asfalta segums ietvēm tika pabeigts tieši pirms Dziesmu svētkiem, vīri strādāja līdz trijiem naktī, neilgi pēc Dziesmu svētkiem, asfalta segums tika noņemts un nomainīts atkal.

Šodien pieceļoties, visa māja konstatēja, ka asfalta segums tiek mainīts trešo reizi. Mainot jaunu segumu, tika sabojāts tas, kas atrodās blakus. Tiek no jauna otro reizi stādīta zāle, jo kā paši darbinieki izteicās pirmajā reizē (2018.gada jūlijs), tur tās zāles sēklas smukuma pēc tikušas uzklātas. Krustojumā daļēji asfalta segums tika divas reizes mainīts.

Uzņēmums, kurš veic darbus ir Binders. Ir skaidrs, ka tas tiek darīts, visticamāk, jo asfaltam nav nepieciešamais biezums, bet ar trīs reizēm nevar trāpīt? Kuram šis ir izdevīgi?

4 komentāri

4 komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!