Sūdzību dēlis: Kā tikt pāri pārbrauktuvei, ja tur visu laiku stāv vilciens?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Kā tikt pāri pārbrauktuvei, ja tur visu laiku stāv vilciens?

“Sveiki! Varbūt Jūs zināt, cik ilgi vilciens drīkst aizšķērsot sliedes tā, lai gājēji netiek pāri sliedēm? Dobelē tas ir ļoti regulāri. Nekas jau nebūtu pretī, bet, lai apietu vilcienam apkārt, ir jāpārvietojas pa ceļu, kuram nav trotuārs. Un priekš manis, kad ir zīdainīts ratos un četrgadīgs bērns ar riteni tas ir ļoti apgrūtinoši, neskatoties uz to, ka tad ceļš no sliedēm līdz mājām vairs nav piecu minūšu ejams, bet gan divdesmit minūšu gars,” raksta Bez Tabu skatītājs Nils.

Nils ir norūpējies, ka “ir jau arī cilvēki, kas lien pāri, bet īsti droši tas nav. Sliedes tiek aizšķērsotas citreiz vairākas reizes dienā un citreiz pat uz vairākām dienām”.