Sūdzību dēlis: Ja vairāk tiktu kontrolēts darbinieku “darbs”! Tad tāpēc katru nakti no 22.00-7.00 nav siltā ūdens!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Ja vairāk tiktu kontrolēts darbinieku “darbs”! Tad tāpēc katru nakti no 22.00-7.00 nav siltā ūdens!

“Labdien! Kā no 26.09., katru dienu no 22.00-7.00 ar dažu dienu izņēmumiem līdz pat 5.10., Rīgas ūdens atslēdz ūdens padevi!

Ja vairāk kontrolētu darbinieku darbu iespējams, ka pietiktu ar 1-2 dienām darba, nevis teju nedēļai, katru vakaru palikt bez ūdens padeves!

“Paldies” Rīgas ūdens!!! P.S. Varat atbraukt kādu nakti pavērot paši!”

Iesūtīja: Inese

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Elita Kalniņa
    0 0 0

    Elita Kalniņa

    A par ko sudziba? Visa pasaule šā duss darbus veic naktīs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl