Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Ja salauztu ratus kas man par to maksātu? Šoreiz būs par to, ka uzbrauktuves nav tur, kur vajadzētu būt

“Labdien! Vēlējos, pastāstīt par nu jau vairākkārt pieminētajām ceļu uzbrauktuvēm. Bet šoreiz būs par to, ka viņas nav tur, kur vajadzētu būt.

Runa ir par krustojumu pie Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas. Tā kā dzīvoju Juglā, pie speciālistiem uz pārbaudēm braucu ar 40 autobusu. Tālāk eju gar pansionātu.

Esmu ar bērnu ratiņiem, bet pie luksafora nevienā pusē nav nobrauktuves. Ceļa mala ir ļoti augsta plus bruģis, pie malas ir nosēdies. Nobraukt, nelaužot ratus ir neiespējami.

Negribēdama riskēt ar ratiem cēlu viņus uz ietves, bet biju pārsteigta, ka noceļot ratus jau mirgo zaļā gaisma. Pat bez ratiem es nepaspētu pāriet pāri.

Kā tas nākas, ka pārsimts metrus tālāk viņi uztaisa tik augstas nobrauktuves ka mašīnas skrāpē, bet šajā vietā neko nevar darīt. Ja salauztu ratus kas man par to maksātu?”

Iesūtīja: Kristīne

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • velējos palikt anonīms
    +1 +1 0

    velējos palikt anonīms

    Tur nav neviena pāreja kur uzstādīt uzbrauktuves invalīdu ratiņiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl