Sūdzību dēlis: Izejot šo ceļa posmu, meitai ratos sanāca riktīgi karuseļi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Izejot šo ceļa posmu, meitai ratos sanāca riktīgi karuseļi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Gribēju uzzināt, kurš ir atbildīgs par gājēju ceļa stāvokli, ejot uz T/C “Domina” pa Bērzaunes ielu? Tā ir kaut kāda “neiespējamā misija” iziet šo ceļa posmu!”

“Man ar bērnu ratiņiem nācās to izbraukt! Mazajai meitiņai sanāca riktīgi karuseļi! Lai tiktu uz vai no veikala, jāskrien pāri ceļam, gandrīz tieši krustojumā! Tas ir nenormāli bīstami!

Gājēju pāreja ir tikai no veikala “Domina” uz pretī esošo būvmateriālu veikalu un viss! Tas ir lieki, jo gājējiem ceļš izbeidzas! Gar būvmateriālu veikalu dubļi, peļķes un kaut kādas vecas betona plāksnes, kuras ir jāapbrauc pa automašīnām domāto ceļu!

Ziemas laikā tur bija sagrūstas sniega kaudzes un arī bija jāizdomā kā izbraukt! Tad nu vienīgā iespēja mesties pāri šim ceļam uz otru pusi! Tas ir briesmīgi, kas tur notiek! Cilvēki tur metas pāri, bet tas krustojums ir ļoti slikti pārskatāms!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Diāna.