Sūdzību dēlis: It kā Pierīga, bet ceļš sliktāks nekā dziļos laukos!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Vēlos nodot informāciju par neadekvātu ceļa stāvokli Baložos, Dārzu ielā!”

It kā Pierīga, bet ceļš sliktāks nekā dziļos laukos!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esam Pierīga, bet ceļš sliktāks nekā dziļos laukos! Mašīnu žēl lauzt, kājas ļogas, par bērnu ratiem vispār nerunājot – bērnu krata, ka maz neliekas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Krista.

7 komentāri

7 komentāri

 • ha

  ha

  Lai pabrauc uz Balvu pusi...Velēnu!Asfalts viss bedrēs,mašīnu lausšana!Un par ko maksājam tādus nodokļus?????
 • bvvvc

  bvvvc

  Labs grants ceļš, vienīgais kas tur kaklu var nolauzt ir cacas uz papēžiem. ja gribas asfaltu var samesties.
 • Ceļinieks
  +10 +10 0

  Ceļinieks

  Daudzi par šādu ceļu sapņotu :). Pie tam nesen uzbērtas šķembas, skaidrs ka pieblietēsies, bet ir tādi cilvēki, kuriem vienmēr viss ir slikti.
 • wert
 • Es

  Es

  Standarta šķembu segums... bet ja traucē, tak droši atver maku un uzlej asfaltu vai droši var likt bruģi
 • Aicis Perkons
  +13 +13 0

  Aicis Perkons

  Gribētos zināt, kāpēc Pierīga ir augstākā statusā kā lauki, kur pēc Jūsu domām var būt slikti ceļi? Ja nebūtu to lauku, tā Rīga būtu badā!!!
 • Phhh
  +10 +10 0

  Phhh

  Autore nav redzējusi citus ceļus, gan pilsētas centros, gan laukos , ja tas skaitās slikts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!