Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Laika posmā no 21.–26. oktobrim ir pazudušas sešas autobusu pieturu nojumes uz autoceļa Talsi–Stende–Kuldīga, ceļa posmā Talsi–Stende!”

Ir pazudušas sešas autobusu pieturu nojumes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Divas pieturas “Vīceži”, divas “Selekcija” un divas “Bungu kapi”. Šis posms ir nodots ekspluatācijā jau pāris gadus, un iedzīvotājiem vairs šīs nojumes nevajag?

Pēc aculiecinieku sacītā, piebraucis tumšs busiņš ar piekabi un pa vienai nojumei vedis Stendes virzienā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Anita.

7 komentāri

7 komentāri

 • Kalvis

  Kalvis

  Nevis tumšs busiņš bet melns ar divasigo piekabi un noplucis,jo aiz busiņa tieši braucu izskatijas tads jocigs nevienmerigi brauca Talsi -Stende ,Un Stende pirms dzelsceļa pārbrauktuves pie bendzintanka apgriezas atpakaļ ,Lai paskatas pilsetas kamera preti Elvi, īsi pirms tumsas iestašanas .
 • Dace

  Dace

  Pati redzēju kā vīri skrūvēja un demontēja ,un lika mašīnā.Ja nemaldos tie bija ceļa uzturētāja strādnieki.Redzot to biju šokā.Ilgi gaidiju ka kāds pamanīs ,jo tas ir drausmīgi.Ceļš ir drausmīgs un vel atņem nojumes braucējiem.Vai vispār mūsu valstī kāds par tās iedzīvotājiem domā.
 • Leo

  Leo

  Vai tad tās bija pieturas? Kaut kāds izsmiekls, atkritumu tvertņu nojumes. Bet nozaga pat tās, un nevienai sasodītai amatpersonai nav daļas, kautkāds murgs.
 • Ieva
 • Laura

  Laura

  Arī man interesētu kāpēc tika savāktas tās nojumes. Bērniem šajās lietainajās dienās uz skolu jābrauc slapjiem, jo gaidot autobusu nav kur patverties.
 • Alise
 • Klucis

  Klucis

  Apkārtnes iedzīvotajiem tikai palīdzēs ka pieturu iedzīvotāji dosies stendes virzienā uz neatgriešanos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!