Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Tātad. Mums auto šoferiem ir grūti izbraukājams grantētais ceļš. No Basiem līdz Kuldīgai. Ceļš ir burtiski sū*****.

Grantētais ceļš Basi-Kuldīga! Kuldīgas novada pašvaldība neliekas ne zinis

Kuldīgas novada pašvaldība vispār neliekas ne zinis un par mums, šoferiem, vispār neaizdomājas!”

Iesūtīja: Keitija

Foto

21 komentārs

21 komentārs

 • Elvis Zverko

  Elvis Zverko

  Protams,mēs lohi-autovadītāji,maksājam par to lai sajātu savas mašīnas,mēs taču(auto īpašnieki) esam ar tik daudz liekām naudām ka mums ir po**j par auto remontu un varam atļauties katru mēnesi,labākajā gadījumā,likt jaunu piekari-tā laikam domā ceļu uzturētāji😔 nu kas notiek? Tiešām neviens no ,,augstākstāvošajiem,, nelasa ziņas?
 • telemus

  telemus

  Šādas ielas ir ne tikai ārpus Rīgas, bet pašā Rīgā: Aizupes iela,Dīķu iela, Codes iela, Apguldes iela utt...
 • Turpušurpu

  Turpušurpu

  Saņēmu aizrādījunu no ceļu policijas, par nesalasāmu numura zīmi un neredzamiem pagrieziena lukturiem .Pajautāju, vai logus arī nomazgāt.
 • Vispār

  Vispār

  Varbūt ir kāds normāls veids kā komunicēt ar atbildīgajiem, vajadzīgajiem cilvēkiem. Palūgt izbraukt apskatīt to ceļu kādam ekspertam, pateikt iespējas, variantus, dot kādu atbildi, plānu! Domāju, dusmošanās un bļaušana nav forši. Protams, nav smuki, ka situācija nonākusi tik tālu un ceļš ir tik traģisks. Bet tad ko lūdzu, parastie iedzīvotāji var darīt lietas labā? Kam jautāt, kur vērsties, lai situācija tiktu risināta. Ok, saka, visur slikti ceļi. Nu tad ko nākamos 100 gadus neko nelabosim, jo tāpat viss slikti? Tak nē, ar kaut ko ir jāsāk.
 • ....

  ....

  Mums arì Turlava pa Aizputes ielu gàja, Eiropas atrumposms Rally, un cels ir vel trakaks, es pat bernu nevaru aizstumt uz bernu darzu, ar riteniti, bedre pie bedres un ari neviens nemaz netaisas laikam labot šo ceļu, tad rally mašìnas sktienot sadragaja vel vairak!!
  Ar auto vspar neispejami izbraukt!!
  • es ar no tuorlavs

   es ar no tuorlavs

   Kur Tev meitiņ, Turlavā ir Aizputes iela? Un ap bērnudārzu tak ir tādas smukas taciņas līdz veikalam, bruģēta taciņa līdz Meldriem, bruģēta taciņa līdz Niedrēm, nu neviļus prātā nāk tas sakāmvārds par cūku, kas dubļus vienmēr atradīs. Šitie soc. tīkli ir galīgi sabeiguši tos latvju bāleliņus, ka tik kaut kur par kaut ko pačīkstēt, bet ko tu pati esi darījusi, lai dzīve būtu labāka, paskaties paškritiski uz sevi arī un to, ka ceļi tagad ir bedraini, tas ir pat sešgadniekam skaidrs, ka pēc tādiem lietiem visi ceļi, kam nav asfalts virsū būs galīgā tūtā, tā tas ir bijis un būs, tagad jāgaida , lai apžūst un jālaiž greideris, lai piepucē :)
 • Šoferītis

  Šoferītis

  2011 gadā par prioritāti atzina ceļu Kuldīgā - Basi, kur solīja esošo grants segumu pārklāt ar asfalta segumu līdz 2014 gadam. Internetā vēl atradu. Tad jautājums kur viņš ir???
 • Dūda

  Dūda

  Par noželu varu piekrist,komentetajam ka Basu ceļš ir slikts ļoti...Žel skolnieku un auto brauceju kas katru dienu brauc netikai uz basiem ,bet ari uz Vilgali.Kurmales pagasta...Mans dels,katru ritu ar autobusu nevis brauc,bet "kratas pa šo s**a ceļu.😠uz skolu un pecspuzdiena atkal uz mājam.😕Mes Vilgalnieki ari ļoti ceram un gaidijam kad bus beidzot Tas solitais astfalts.???????
  • Ne vietējais

   Ne vietējais

   Jā, izskaatās, ka ceļu problēmas šeit ir bijušas jau vēsturiski un arī Dūdai bijušas problēmas ar nokļūšanu skolā!
 • MODŽO

  MODŽO

  Kur ir vēl kāds pagasts Kuldīgas novadā, kurš ir savienots ar novada centru ar grants seguma ceļu?
  • Es te

   Es te

   Vēl Pelči ir, bet tā kā ir iespēja arī braukt apkārt pa citu ceļu, risinājuma nav un nebūs. Pag.gadā ceļu it kā atjaunoja, grāvjus saraka, uzbēra jaunu segumu. Bet nu ir briesmīgāks vēl nekā pirms remonta. Tas pats pašlaik ar ceļu Pelči - Snēlepe, šajā skaisti lietainajā laikā rok grāvjus, caurtrkas. Sola būšot kruta grantene, tik par iedzīvotājiem aizmirsa - ceļu sadirsa, neko nepabeidza un nu jau nedēļu klusums, drīz ar zirgu varēs braukt, brīnums ka mašīnai vēl riteņi klāt.
 • Whaat

  Whaat

  Cilvēki, ne jau par to, ka negreiderē, vai, par to, ka citur arī ir slikti ceļi ir stāsts..
  Bet par to, ka bija solījums, ka tiks liets asfalts, kuru mēs tur nekādigi neredzam.. Par attieksmi, kuru parāda domes cilvēki, ka redz veikala, skolas nav, tad kam jums ceļš... Attieksme, un vēlreiz attieksme.. Ne jau mēs naudu maksājam, lai viņiem ir no kā jaunu mašīnu sev pirkt.. Ne jau viņi mūsu auto labo..
 • Prātiņ nāc mājās

  Prātiņ nāc mājās

  Šādos laikapstākļos ceļi nav greiderējami.
  Nevajag iedomāties, ka esat īpašāki par pārējiem, ka tikai jums negreiderē. Nekur LV pašlaik to nedara. Punkts.
  • anonīms

   anonīms

   katram savā novadā ir jācīnās par saviem ceļiem ...kaitina tie pīkstētāji ar savu mūžīgo negatīvismu ! ir jātramda un bieži , tad arī kustēsies un kaut kas notiks ....
  • Anonīms

   Anonīms

   Ceļš netiek uzturēts labā stāvoklī arī labos laikapstākļos, vasarā situācija uz ceļa mēdz būt līdzīga.
  • Basinieks

   Basinieks

   Taisnība jau ir, bet ja ceļu uzturētāji pareizi geideretu tos ceļus nebutu tad tik traki.
   Ceļš ir uztaisits ka bļota. Malas apaugušas un kante uzgreidereta 5cm augstuma. Lai viņi paskaidro man kā udens var ietecēt grāvī ja tāda kante tur uzvedota.
  • Anna

   Anna

   Ja nesaproti kas ir teikts, tad nevajag rakstīt komentāru - nav taču runa par patreizēju greiderēšanu...... Un nav ko teikt ,ka nav naudas, lai šo ceļu sakārtotu - nauda ir bijusi, bet tikai tā taču netiek pareizi izlietota ......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!