Sūdzību dēlis: Grantētais ceļš Basi-Kuldīga! Kuldīgas novada pašvaldība neliekas ne zinis

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

21 komentārs
Grantētais ceļš Basi-Kuldīga! Kuldīgas novada pašvaldība neliekas ne zinis

“Sveiki! Tātad. Mums auto šoferiem ir grūti izbraukājams grantētais ceļš. No Basiem līdz Kuldīgai. Ceļš ir burtiski sū*****.

Kuldīgas novada pašvaldība vispār neliekas ne zinis un par mums, šoferiem, vispār neaizdomājas!”

Iesūtīja: Keitija

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Anonims
  +11 +11 0

  Anonims

  Kad veidoja novadus, Kuldīgas Dome solīja Gudenieku pagastam asfaltu..lai pagasts pievienojas Kuldīgas novadam nevis Alsungas novadam..iedzīvotāji, protams, noticēja Kuldīgas solījumam..kad novads izveidojās, nez no kurienes redz atklājās, ka novads nemaz neko nevar darīt ar šo ceļu..nevar uzklāt asfaltu, jo par to rūpējas Latvijas Valsts ceļi un Kuldīgas novadam teikšanas nekādas..solīja neizpildāmu solījumu...cik izdevīgi, vai ne?
  Ar šo ceļu ir ļoti bēdīgi..žēl, ka cilvēkiem tā jālauž mašīna...paši domes darbinieki pa šo ceļu nebrauc..vizinās krutās mašīnās un neies jau laust savas mašīnas..:(
  Un pavasarī vēl kāds no domes darbiniekiem atļaujas pateikt- kam jums ceļu vajag? Jums taču skola vairs nebūs..
  Sāp sirds un ļoti gribas papurināt Kuldīgas domi par nepildāmu solījumu došanu..un Latvijas Valsts ceļus, lai informētu, ka ir šādi neizbraucami ceļi...arī Basos dzīvo cilvēki..arī viņi grib tikt uz pilsētu, uz darbu..un Basos dzīvo vecvecāki, kas ļoti gaida savus mazbērnus ciemos..bet pa tādu ceļu ciemošanās sanāk ļoti reti...
 • Basinieks
  +11 +10 -1

  Basinieks

  Taisnība jau ir, bet ja ceļu uzturētāji pareizi geideretu tos ceļus nebutu tad tik traki.
  Ceļš ir uztaisits ka bļota. Malas apaugušas un kante uzgreidereta 5cm augstuma. Lai viņi paskaidro man kā udens var ietecēt grāvī ja tāda kante tur uzvedota.
 • Anonīms
  +6 +5 -1

  Anonīms

  Ceļš netiek uzturēts labā stāvoklī arī labos laikapstākļos, vasarā situācija uz ceļa mēdz būt līdzīga.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!