Sūdzību dēlis: Dīķu iela pie dzelzceļa stacijas “Biznesa Augstskola Turība” ir kauna traips Latvijas un Rīgas veidolā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Dīķu iela pie dzelzceļa stacijas “Biznesa Augstskola Turība” ir kauna traips Latvijas un Rīgas veidolā.

Dīķu iela pie dzelzceļa stacijas “Biznesa Augstskola Turība” ir kauna traips Latvijas un Rīgas veidolā!
Ekrānuzņēmums no video

“Jau gadiem ilgi šī “iela” netiek uzturēta kārtībā, bet te regulāri brauc auto. Un “ceļa” segums ir bojāts un bedres paliek gan dziļākas, gan platākas.

Kam gan būtu par to jāatbild? Izskatās, ka iela pārvēršas par tās nosaukumu – dīķis,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Edīte.

Lapa netika atrasta | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Pirmdiena, 22. aprīlis

Armands, Armanda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Iespējams, tu sajutīsies skaists un neatvairāms un šī sajūta tev kompensēs vienu otru nepatīkamu situāciju, ar kuru būs jāsaskaras dienas laikā. Attiecībās izvairies no pārliekas autoritātes un instinktu demonstrēšanas.

Horoskops vērsim

Ja gadījumā sakrājušies dažādi sadzīviski jautājumi, tad šodien ir īstais laiks, lai tiem pieķertos. Ja iepriekš esi knapinājies un skaldījis matus, tad šodien ar plašu sirdi atvērsi maciņu un atgūsi nokavēto.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari rēķināties ar kāda tuva cilvēka atbalstu kā arī savu draugu atbalstu, ja lieta nonāks tik tālu, ka būs jāizšķiras par tavu vai kāda cita kandidatūru. Neaizmirsti par labām manierēm un pateicību saviem atbalstītājiem.

Horoskops vēzim

Nemiers un sirdsapziņas pārmetumi par agrāk atliktiem un līdz galam nenovestiem darbiem šodien atgriezīsies ar jaunu sparu. Izanalizē, kāpēc tā notika, pirms atkārtoti ķeries pie šīm aktivitātēm.

Horoskops lauvai

Nekādā gadījumā neļauj šodien satiktajiem cilvēkiem vai ārējiem faktoriem ietekmēt tavu pašvērtējumu. Notiekošo uztver kā neveiksmīgu apstākļu sakritību un tikai. Padomā kā savādāk var nonākt pie vēlamā rezultāta.

Horoskops jaunavai

Šodien otrās iespējas gariņš tev ir pagriezis savu smaidošo vaigu. Rīkojies prātīgi, lai viņu neaizvainotu un sakārto savu personīgo attiecību dzīvi. Vari rēķināties ar cilvēku atbalstu personīgos un finanšu jautājumos.

Horoskops svariem

Lai droši virzītos uz priekšu, jābūt stabilam pamatam zem kājām. Tāpēc šodien domā par visiem nosacījumiem, kas rada stabilu vidi personīgajai un intelektuālajai attīstībai. Visām maņām jābūt uzlādētām.

Horoskops skorpionam

Tavu dzīves baudītāja noskaņojumu īpaši neietekmēs nelielās nobīdes un aizķeršanās darbos. Iespējams, Tu pat tās nepamanīsi, jo priecīgam un laimīgam cilvēkam visi mākoņi sirds formā.

Horoskops strēlniekam

Jo augstāka būs tava pašvērtība, jo vairāk tevi cienīs un respektēs visi cilvēki, kas atrodas tavā tuvumā. Tāpēc šodien nebaidies izvirzīt savas prasības. Tas attiecas arī uz personīgo attiecību lauciņu.

Horoskops mežāzim

Šodien nespītējies un neieraujies kaktā, jo arī tavi partneri darīs to pašu un galu galā jūs nekur nenonāksiet. Pieņem apzinātu lēmumu sadarboties un neļaujies visādiem zemapziņas diktētiem procesiem, kas baro mazvērtības kompleksu.

Horoskops ūdensvīram

Ļoti labvēlīgs laiks, lai risinātu domstarpības partnerattiecībās. Tavs personības spēks būs spēcīgāks par mīļotā kritiku. Tev par lielu pārsteigumu, tavu piekritēju loks tikai palielināsies.

Horoskops zivīm

Tev visa diena grozās ap un par attiecībām. Vai tā būtu tikai sākuma romantika, vai jau labi nobriedusi mīlestība, vai arī īsais prieciņš, bet šādā dienā vienam nevajadzētu palikt.