Sūdzību dēlis: Dīķu iela pie dzelzceļa stacijas “Biznesa Augstskola Turība” ir kauna traips Latvijas un Rīgas veidolā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri

Dīķu iela pie dzelzceļa stacijas “Biznesa Augstskola Turība” ir kauna traips Latvijas un Rīgas veidolā.

“Jau gadiem ilgi šī “iela” netiek uzturēta kārtībā, bet te regulāri brauc auto. Un “ceļa” segums ir bojāts un bedres paliek gan dziļākas, gan platākas.

Kam gan būtu par to jāatbild? Izskatās, ka iela pārvēršas par tās nosaukumu – dīķis,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Edīte.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Juris Kante
 • Alvis Siliņš
  +3 +3 0

  Alvis Siliņš

  Šo ielu var pievienot sarakstam "Nolaistās ielas, tilti, pagalmi."
 • Egle
  +1 +1 0

  Egle

  Iela saucas DĪKA (ar mīksto "k", ko telefons neraksta, sorry), ar A galā!!! Daudzskaitła variantā ir tepat blakus, Mārupē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl