Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Reinholda iela, Skrīveros.”

Cilvēkiem Skrīveros visu laiku jālauž savas mašīnas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pašvaldība jau tīs mēnešus negreiderē ceļus! Cilvēkiem visu laiku jālauž savas mašīnas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Roberts.

6 komentāri

6 komentāri

 • Raivis Afanasjevs
 • Ignats Gogolis
 • Janis Krukovskis
 • Raimis Mals

  Raimis Mals

  tā ir visur ,ne tikai Skrīveros,maksā nodokli un lauz kopā ritošo.neesmu redzējis 10 gadu laikā ka kāds grantētā seguma ceļs būtu bez bedrēm ilgāk par divām nedēļām ,parasti nogreiderē un baļķvedēji sabojā.Mežus izcērt ,baļķus aizved ,naudu sabāž kabatās un ceļus atstāj kroplus !!!!
 • Aivita Brūvere-Bauže

  Aivita Brūvere-Bauže

  Vai tad tikai Skrīveros???? 😁 😁 😁 😁 😁
 • Elita Radvila

  Elita Radvila

  Vaaii mandieniņ...🤣 tikai Skrīveros??? Citur Latvijā ir super!🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!