Sūdzību dēlis: Cēsīs ar bērnu ratiņiem pārvietoties ir izaicinājums!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Cēsīs bīstami! Ar bērnu ratiņiem pārvietoties ir izaicinājums, šķiet, ja pilsētā nav tūristu, neviens par pilsētvidi nemaz netaisās domāt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Veronika.

Cēsīs ar bērnu ratiņiem pārvietoties ir izaicinājums!
EKRĀNUZŅĒMUMS
16 komentāri

16 komentāri

 • Anita

  Anita

  Nevar nepiekrist. Protams, ka visas vietas iztīrīt nevar, bet tas, kas šogad notika uz Cēsu ietvēm, ir kosmoss. Daudzi raksta, ka visur tā ir. Esmu bijusi arī citās pilsētās, tik traki nebija. Ar bērnu ratiem izbraukt tiešām nevar, gados vecākiem cilvēkiem arī grūti tikt cauri tiem pampakiem. Un tas rodas tikai tāpēc, ka pēc sniega snigšanas netīra. Ja nogaida dienas, kad jau sniegs ir piestaigāts, tad ko nu vairs. Cēsīs par šo nedomā - diemžēl.
 • Antra

  Antra

  Ikšķilē, piemēram, ziemā tikai ar tādiem ratiem var iziet, kuriem riteņi kā zirga droškai. Visur bruģis, bet privātmāju īpašniekiem pat prātā nenāk ietvi, gar savu īpašumu, notīrīt. Un šeit 95% privātais sektors. Īpaši varu atzīmēt Lejas , Lībiešu un Birzes ielas. Uz Lejas un Lībiešu ielām tik, cik piebradāts, tik ir. Laikam, jau tagad likumi mainījušies. Bērnībā dzīvoju Dārzciemā, Rīgā un ietvei bija jābūt notīrītai obligāti. Vakaros visa ģimene gājām un šķūrējām.
 • Aldis

  Aldis

  Piekrītu autorei. Cēsīs patīk arī mēslot uz ielas un protams tā kārtīgi apšļakstīt kādu ar savu nokvēpušo bmw vai audi šrotu!
 • Daina Balode

  Daina Balode

  Comon, vienmēr pēc sniegotas ziemas šādas ietves ir. Un visur tādas ir. Ejam prātīgi un būs ok! Vairāk jābaidās, ka uz galvas neuzlido no jumta kāds ledus klucis🤔
 • Anna Linda
 • Baiba Kalniņa

  Baiba Kalniņa

  Nu traki. Būt par mammu vispār ir izaicinājums. Un ziemā ir sniegs un tas ir grūti visur. Ne tikai Cēsīs.
 • Jancuks

  Jancuks

  Nu tad jādodas uz emirātiem, tur ziemas nav.
  Ja grūti pārvietoties, tad vajag ratiņus aprīkot ar ziemas riepām. Ko gan var čikstēt!???
  • Ome

   Ome

   Ta pohui,vispār nevajag bērnus dzemdēt...tie tak krīt uz nerviem visiem 🤪🤪🤪
 • Baiba Minalto
  • Tina Le Prevost

   Tina Le Prevost

   Baiba Minalto nu ja Rîgà tatad var vispàr sniegu netirît nekur.... Cèsîs shogad bija briesmas....netîra nu nekaisa... mani radi celas 6 no rita,lai iztiritu ielu pie màjas....protams brîvpràtîgi..kurś tad sanem naudu....?.....
 • Maruta Skrastina

  Maruta Skrastina

  Cēsīs daudz.daudz skaistu vietu.labu ielu.īpaši māmiņām ir laiks šīs vietas izvēlēties.ko čīkst un sūdzas!Kauns!
 • Ivars Andersons

  Ivars Andersons

  Te nav Ventspils.. te cilveki nezog, jo nav naudas gajeju celiniem.. nu varbuut, ja Eiropa mums pieskirs, tad skatisimies, kas tur sanaaks.. Varbuut Bez Tabu varetu kaadus ziedojumus uztaisiit gaajeju celinam??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!