Sūdzību dēlis: Ceļš noliets ar kaut kādu lipekli, uzbērti akmeņi, kas iesprūst mašīnās!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā jau ierasts mūsu valstī, lielāko daļu problēmas risina Bez Tabu. Šajā sakarā vēršos pie jums ar īsu jautājumu. Ņemot vērā, ka šis jaunais un iepriekš nedzirdētais uzņēmums SIA “Strabag” aktīvi darbojās ceļu uzturēšanas jomā, vēlos noskaidrot, kāpēc tieši šis uzņēmums, “Latvijas valsts ceļu” vārdā un uzraudzībā, tik nežēlīgi sabojāja ceļu, kas savieno BLS bāzi, Valdlaučos un Katlakalnu?”

Ceļš noliets ar kaut kādu lipekli, uzbērti akmeņi, kas iesprūst mašīnās!
bez tabu skatītāja foto

“Pus ceļš tika noliets ar kaut kādu lipekli, uzbērti akmentiņi. Rezultātā manas mašīnas, tā saucamā “panna” ir pilna ar tiem akmentiņiem, paspārņi lipeklī, piegulošās ielas un grāvji ir pilni ar akmentiņiem, ir izsisti automašīnu stikli, sabojātas pašas automašīnas un, kas ir visinteresantākais, ceļš vairs nav normāli izbraucams, tas ir bedrains un līdzīgs grants ceļam.

Es ceru, ka tā ir kāda kļūda un nav tā, kā man atbildēja “Latvijas valsts ceļu pārstāvis” – pacietieties, tā ir jaunā remonta metode, pēc nedēļas viss nožūs un būs labi. Es ceru, ka šī ir kāda strādnieku kļūda, kas tiks atrisināta!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Roberts.

5 komentāri

5 komentāri

 • Labs

  Labs

  Lipekli hipsteru valodā sauc par glutēnu vai miltiem, abi ir balti.
 • Lohhiem
 • Zinta

  Zinta

  Tava "tā saucamā panna" nav automobīļa standarta konstrukcijas elements. Gluži tapat kā finiera spoileri ko liek tajā pašā servisā.
 • Aldis Kubilis

  Aldis Kubilis

  😮😦 Labdien!Man pašam gan nav automašīnas.Bet esmu ļoti daudz dzirdējis tieši par šiem gadījumiem to,ka labojot ceļa asvalta veco segumu vienkārši nolej ar piķi un uzber pa virsu drupināto akmens šķembu.Daudzi šoferi sūdzās par saviem sabojātajiem spēkratiem.Bet nav laika gaidīt kamērs tas viss nožūs un varēs ceļu lietot un braukt.Jā!Un tiešām pat tajā pašā dienā jau parādās nelielas bedrītes.Runa ir par ceļa posmu no Zaļeniekiem līdz vietai ar nosaukumu Pūteļi kur sākas robeža ar Tērvete.Paldies!Jauku vakaru! ☺
  • Kaspars Bačevskis

   Kaspars Bačevskis

   Aldis Kubilis joku ar Dobele-Tērvete es vispār nesapratu. Uztaisīja normālu asfaltu, viss izskatījās čotka. Pēc tam pa virsu piķis un šķembas. DFQ. Nafig tas vajadzīgs. Runāju ar vienu no darbiniekiem kas tur strādā - šis tā arī pateica: "pilnīgs idiotisms, bet taisām pēc projekta".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!