Sūdzību dēlis: Ceļš ir nedrošs, bērniem ir jāiet gandrīz pa braucamo daļu, trotuāra nav!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mēs, Berģu ielas iedzīvotāji, esam satraukti par drošību Berģu ielā.”

Ceļš ir nedrošs, bērniem ir jāiet gandrīz pa braucamo daļu, trotuāra nav!

“Mums visiem ir bērni, kuri dodas uz skolu pa šo ceļu. Bet tas ir ļoti bīstami, jo ceļš ir nedrošs, bērniem ir jāiet gandrīz pa braucamo daļu, trotuārs nav, visur peļķes. Nevaram iedomāties, kas būs ziemā, kad sāks kust sniegs?

Ir uzstādīta ceļa zīme, kura rekomendē braukt ar ātrumu 40 km/h, bet gandrīz visi to ignorē,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Nella.

6 komentāri

6 komentāri

 • Z

  Z

  Tāpēc ir kaut kas jādara, nevis sēdēt un gaidīt, kā Jūs rakstat S un Ego!!!
 • Dace

  Dace

  Tas pats ir arī riteņbraucējiem, ceļa malas ir bedrainas, krūmainas, gribot negribot jāmaisās pa kājām mašīnām, kuru vadītāji dusmojas, jo no mašīnām jau nevar redzēt to, cik tas ceļš ir bedrains. Vistrakāk, braucot virzienā uz Brīvības gatvi, tur nav kur palikt un izmainīties ar kājāmgājēju pat grūti. Man kā pieaugušajam ir bail, bērnus tiešām bail laist.
 • Kas

  Kas

  Katram kārtīgam berģu iedzīvotajam ir džips - nopērc džipu un brauc kā visi.
 • S

  S

  Runāt par satiksmi un drošību Rīgas ielās tālāk no centra ir pilnīgi tukša loze, jo, klausoties to dāmīti, kas runā RS vārdā, nelabi paliek no vāvuļošanas un nekā konkrēta nepateikšanas.
 • Baiba

  Baiba

  Jūsu bērni laikam nav gājuši pāri Garkalnes tiltam no centra uz Garkalnes pieturu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!