Sūdzību dēlis: Braucot pa ceļu Tukums–Engure, dreb viss, kas var drebēt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Aptuveni pirms mēnesi tika “remontēts” ceļa posms Tukums–Engure. Tika taisīts asfalts. Ceļa posmā ir uzstādīta ceļa zīme kas norāda, ka jābrauc uar ātrumu 70 km/h. Bet tāda lieta, ka šo ceļa posmu braucot, dreb viss, kas vien var drebēt.”

Braucot pa ceļu Tukums–Engure, dreb viss, kas var drebēt!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Akmeņi šķīst uz visām pusēm, tā rezultātā, laužam savas automašīnas. Cik vējstiklos nav lidojuši akmeņi, tos sabojājot. Ir jautājums, par ko mēs maksājām ceļa nodokli? Lai uztaisītu ceļu tādu, ka pa viņu ir jābaidās braukt?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Madara.

8 komentāri

8 komentāri

 • Zane

  Zane

  Es katru dienu vedu dēliņu uz Sēmes dārziņu un man mēneša laikā ir 2 reizes lidojis akmens stiklā un abas reizes ir iesprādzis stikls. Ceļš ir šausmīgs. Un 90% šoferi tur neievēro ātrumu,pat šodien tur ir zīme 50 uzlikta,bet 90% lido uz visiem 100🙄
 • Forši
 • Edgars Liberts
 • Oskars Paeglis

  Oskars Paeglis

  Par drošu braukšanu lai neaizmigtu pie stūres 😁😁😁
 • Kaspars Ceizars
 • Girts Staris

  Girts Staris

  Žēl sūdzības autori, ja viņa maksā ceļu nodokli ko neviens cits nemaksā 😂
 • Juris Kante
 • Haritis Petersons

  Haritis Petersons

  Kārtējā shēmošana , zagšana , naudas pārpumpēšana no budžeta ! Bet tas ka lūst mašīnas cilvēkiem , - darbojas tikai Vareno labā !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!