Sūdzību dēlis: Bērniem pa tādu ceļu katru dienu ir jāmēro ceļš uz skolu… Tas nav patīkami!!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Bērniem pa tādu ceļu katru dienu ir jāmēro ceļš uz skolu… Tas nav patīkami!!

“Labdien! Ceļa posmā no Ķipatiem uz Ķūlciemu ir ļoti slikts ceļš! Pirmkārt, bedres ir lielas un nesaskaitāmas.

Bērniem, kuri šajā posmā dzīvo, pa tādu ceļu katru dienu ir jāmēro ceļš uz skolu… tas Nav patīkami!! Un greiders nav bijis kādu ilgāku laiku!”

Iesūtīja: Nelda

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

 • eh:(
  +5 +5 0

  eh:(

  Grjobanijiem deputātiem algām prēmijām un piemaksām, nauda vienmera atradīsies....ceļiem neesot naudas....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Лера Цируле
  +5 +4 -1

  Лера Цируле

  Pfff, daži bērni pa tādiem ceļiem uz skolu ar kājām gāja 7 km, gan ziemā, gan rudenī, gan pavasarī. Nekas visi vēl dzīvi. Nepatīk braukt lai čapo ar kājiņām.
  Zemes ceļi paliek zemes ceļi, viņus nav iespējams katru rītu greideret.
 • Vita
  +3 +3 0

  Vita

  Nekas jauns, sākam jau pierast. Alojas novadā ir tieši tāpat. Citu zemju iedzīvotāji tikai var izrādīt izbrīnu un uzdot neskaitāmus loģiskus jautājumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl