Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Bail iet ārā – sen jau tā kā vajadzētu iekārtot vismaz “guļošo policistu”

“Labdien! Nu jau kādu laiku dzīvoju Pļavniekos, Zemes ielā 4, Rīgā. Šim posmam garām pastāvīgi brauc drausmīgā ātrumā, neskatoties ne pa labi, ne pa kreisi! Mašīnas, kas nepamana ne zīmes, ka tur ir pagalms, ne ko citu tamlīdzīgu.

Sen jau tā kā vajadzētu iekārtot vismaz “gulošo policistu”, citādāk ir bail iet ārā, jo bērniem pietiek ar 0,01 sekundi, lai jau būtu uz ielas.

Liels lūgums un cerība uz Bez Tabu, ka šim posmam pievērsīs lielāku uzmanību, ierīkojot vismaz kādas papildu zīmes.

Pagalms ir liels, bērnu dzīvojamajās mājās daudz, bet nav nevienas aizsargzīmes, brīdinājuma zīmes, lai autovadītāji brauc lēnāk, jo bērni ir un paliek bērni!

Vismaz satiksmi šajā pagalmā varētu ierobežot striktāk.”

Iesūtīja: Natālija

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Valentīna Vizule
  +3 +3 0

  Valentīna Vizule

  Tas šķērsām noparkotais auto ir vaininieks???!!!!foto tumsā.. .. neko neizsaka...
 • čipsis
  0 0 0

  čipsis

  1. Natālija saka, ka nepamana ne zīmes, ne ko citu tml.
  2. Natālija saka,ka nav nevienas aizsargzīmes(kas tas tāds), brīdinājuma zīmes...
  Kā tad īsti ir-ir vai nav tās zīmes???
 • Inese
  0 0 0

  Inese

  Tas pats ir uz Strautu un Kameņu ielas. Uz Kameņu ielas ir privātais dārziņš,tulīt jau atkal būs septembris un aktīvi vedīs bērnus uz dārziņu. Parasti no rītiem un kad brauc pakaļ vakaros bērniem, tās mašīnas tā nesas,it kā noteikumi nebūtu paredzēti arī viņiem. Pa tām ielām visbiežāk staigāju,bet gan jau nav vienīgās,kuras vajadzētu pakontrolēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl