Sūdzību dēlis: Atkritumu maisi no “Lielās talkas” stāv uz ielām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Lielās talkas atkritumu maisi vēl nedēļu stāvēs uz Rīgas ielām. Pašvaldība nav laikus noslēgusi līgumu par maisu izvešanu.”

Atkritumu maisi no “Lielās talkas” stāv uz ielām!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Attēlā maisi Jaunciema gatvē, kuru daudzumu papildina garām braucošo automašīnu šoferi ar pārtikas atkritumu maisiem. Vārnas un vējš padara pārējo!

Vai bija vērts talkot?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Normunds.

3 komentāri

3 komentāri

 • Futene
 • spriidiic

  spriidiic

  Lielā Talka ir pasākums , kad tie , kuri savāc savus atkritumus vienmēr , savāc tos atkritumus , ko pametuši tie , kuri nekad to nedara .
 • Trīsciema talkotājs

  Trīsciema talkotājs

  Talkot protams ir labi, un atstāt nesavāktus maisus nav labi, bet būtu labi šim kungam arī atcerēties, ka ir vērts cienīt ne tikai apkārtējo vid, bet arī apkārtējos cilvēkus, un ikdienā pa Trīsciema dzīvojamo zonu nelidot cauri ļoti būtiski pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu, bet baukt kā dzīvojama zonā ir paredzēts. Citādi šie aktīvisti ļoti cenšās ievērot kādu vienu lietu, kā atkritumu savākšanu, bet citas būtiskas lietas piemirstas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!