Sūdzību dēlis: Asfalts salūst jau nedēļu pēc ceļa remonta

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Asfalts salūst jau nedēļu pēc ceļa remonta

”Labdien, vakar, braucot uz darbu, biju pārsteigta par mūsu ceļiem, un tad man radās jautājums – vai tas ir kvalitatīvi padarīts darbs?” vaicā “Bez Tabu” skatītāja Sanita.

”Pagājušajā nedēļā tika veikti remontdarbi, bet asfalts nav pienācīgi uzlikts. Abas bildes uzņemtas šorīt, viena ir pie Rēzeknes ielas 36, Rīga, otra pie Rēzeknes ielas 3, kad brauc ārā no SIA ,”Cenuklubs.lv” teritorijas uz pie Piedrujas ielu,” nepatīkami pārsteigta ir Sanita, ”vai tad patiesām šim asfaltam nevajadzēja būt pienācīgi uzliktam, lai mums visiem pārējiem nebūtu jālauž savi transportlīdzekļi?”

Foto: Bez Tabu Sūdzību dēlis