Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Aprīlī arī jākaisa grants ceļi?

“Labdien! Aprīlī arī jākaisa grants ceļi? Laikam, sāls pēc ziemas palicis pāri …”

Iesūtīja: Ģirts

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kaisītājs
  +8 +6 -2

  Kaisītājs

  Visticamāk ka tas ir maisījums priekš grants ceļiem, kurš novērš grants ceļu putēšanu! Salīdzinoši dārgs, bet efektīvs pasākums cīņai ar putekļiem. Cilvēku aprobežotībai nav robežu!
 • Dzihad
  +6 +5 -1

  Dzihad

  Man arī tā izskatās. Kā fascinē tie kuri nenoskaidrojot faktu piepļūta netu ar dezinformāciju. Cerams, ka gar tavu dzīvesvietu nenokaisīs, varēsi pārtikt no putekļiem.
 • mjā
  +2 +1 -1

  mjā

  Ir dzirdēts,ka tā dara,piemēram Ķekavas novadā,bet par nožēlu tur kur tiešām to vajadzētu kaisīt to dara reti.Tik apdzīvotā vietā x mēnesī vajadzētu to darīt,nevis viereiz pa vasaru!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl