Sūdzību dēlis: Labus asfalta ceļa segumus sabojā ar šķembu, piķa līmes maisījumu

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Labus asfalta ceļa segumus sabojā ar šķembu, piķa līmes maisījumu
Bez Tabu skatītāja iesūtīts attēls

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Nu kādēļ asfalta ceļu lieliskā kārtībā nepieciešams sabojāt ar šķembu/piķa līmes maisījumu? Visās malās šīs šausmas novērojamas, kā labus ceļus ņem un sabojā, tajā pašā laikā tos, kuriem tiešām bija nepieciešams kaut tāds “remonts”, jau gadus padsmit atpakaļ vienkārši ignorē.”

”Apstājos un aprunājos ar būvdarbu uzraugu. Protams, ne viņš nosaka, kādēļ tā tiek darīts, bet arī viņš atzina, ka šādam lētajam remonta izstrādājumam ir daudz mīnusu, piemēram, īsā laikā pēc seguma uzklāšanas veidojas pamatīgas rises un garenveida bedres vietās, kur kāds bremzē (pirms krustojumiem, pieturām, vilciena pārbrauktuvēm).”

”Vai tik neveidojās situācija, ka ilgtermiņā krietni izdevīgāk būtu atstāt tos ceļus kā ir (ļoti labā kārtībā), nevis ik pēc pāris gadiem apbērt ar šķembām, bet vienkārši nomainīt seguma virskārtu pilnībā. Nemaz nerunājot par lidojošām šķembām, pagarinātu bremzēšanas ceļu, stabilitātes zudumu un troksni, kas rodas, braucot pa tādu ceļu,” raksta skatītājs.