Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

27 komentāri
Labs bizness – Berga foto! Nākamgad bērnu šai dienā uz “dārziņu” vienkārši nelaidīšu!
Foto: Bez tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Inga sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labvakar! Kā jau katru gadu, arī šogad Berga foto sniedza savus pakalpojumus bērndārzniekiem. Ja citus gadus varēja atzīmēt, ko un cik daudz no foto katrs vēlēsies, tad šogad tika dalītas dīvainas lapas, kur bija tikai 2 varianti!

Abi ar grupas bildi un neskaitāmiem papildu portretiem, magnētiem u.c. Apvilku ar pildspalvu, pat uzrakstīju uz tās lapas, ko man vajag, bet vienalga – pienāk bildes, kur pusei grupas ir sataisīts pilnīgi viss iespējamais komplekts!

Turklāt bērni tika vienkārši dzīti pa vienam bildēties, bez prasīšanas, vai portfolio maz vecāki vēlas. Protams, kurš tad beigās neņems sava bērna bildes, kad izgatavotas ir visas?

Labs bizness, apsveicu Berga foto! Nākamgad savu bērnu šai dienā uz dārziņu vienkārši nelaidīšu! Ar cieņu saniknotā mamma, Inga!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Laura
  +6 +6 0

  Laura

  Neavarm sūdzēties par bilžu kvalitāti un attieksmi fotosesijas laikā. Iespējams, tas ļoti atkarīgs no fotogrāfa. Šogad ir arī iespēja saņemt bildes e-pastā, kuras pēc tam pats vari pavairot kur un cik daudz vēlies. Ne visām mammām ir laiks bērnus aizvest uz fotosaloniem, tādēļ ļoti labi, kad ir tāds piedāvājums.
 • Ilze
  +6 +6 0

  Ilze

  Kapec vispār viņiem jauzbāžas gan bērnu dārzos, gan skolās? Ja es gribu, tad fotografēju savu bērnu kādā fotosalonā.
 • Andris
  +6 +6 0

  Andris

  Foto kolors arī utilizēja bildes, līdz bomži tās vienā angārā uzgāja. ..es arī varu jebkādu papīru uzrakstīt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl