Sūdzību dēlis: Kur paliek mūsu ceļa nodokļa nauda? Bedraini, neizbraucami ceļi – nācies pat pārsist riepas

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Kur paliek mūsu ceļa nodokļa nauda? Bedraini, neizbraucami ceļi – nācies pat pārsist riepas

“Sveicināti! Rakstu par ceļa drausmīgo stāvokli – gan uz asfaltētiem ceļiem, gan grants ceļiem! Paskatieties bildēs, kādi drausmīgi mums ir bedraini, neizbraucami ceļi atļautajos ātrumos.

Nācies pat pārsist riepas, mūsu automašīnas cieš, mēs tās izmantojot, braucot laužam, ka tiek greiderēti šie ceļi, tur jau vairāk nav ko greiderēt, plēš tik akmeņus ārā!

Lūk, arī bildēs varat redzēt, kādi akmeņi tiek izplēsti un kā tiek sabojāti riepu diski, tur pat var sekot avārija, kā riepas pārsprāgšana un kūlenis vai mašīna grāvī! Ja nāk pretī kāda smagā automašīna, vai kāds steidzas un veic apdzīšanas manevru, pa grants ceļiem un ir lieli vidēji akmeņi uz ceļiem, tad pat sasit priekšējo lukturi vai stiklu, kā ir nācies piedzīvot!

Uz asfaltētiem ceļiem šīs lāpītās bedres, ko sāls maisījums izēd, it sevišķi pa tumsu braucot un nezinot ceļa stāvokli, pat braucot ar tiem pašiem 70 km/h, ir arī nācies pārsist riepu!

Kur tiek ieguldīta, kas notiek ar mūsu ceļa nodokļa naudas summām, kam mēs viņu maksājam, kur viņa paliek, vai šo drausmīgo grants, asfalta bedraino ceļu stāvoklis tiks uzlabots? Izskaidrojiet šo situāciju, vai kas tuvākajā laikā nākotnē šo ceļa segumu uzlabošanā mainīsies?”

Iesūtīja: Ingus

Foto