Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Regulāri (vismaz reizi mēnesī) uz darba numuru saņemu zvanu no kādas krievu kompānijas, kuras darbinieks ļoti vēlas runāt par mūsu ienākumiem! Teic, ka šī saruna mani interesēs.

Vēlos brīdināt citus, lai neiekrīt, jo izskatās pēc krāpniekiem! Regulāri saņemu zvanus no kādas kompānijas
Edijs Pālens / LETA

Kad saku, ka nevēlos šo sarunu un nolieku klausuli, uzstājīgi tiek zvanīts vēlreiz. Ja runāju tikai latviski, tad tiek pieprasīts, lai runāju krieviski, noprotams, ka latviešu valodu vispār nesaprot.

Zvanītāja balss nāk it kā no tālienes. Esmu piefiksējusi, ka zvana no šādiem numuriem: +37167651129, +37167651103.

Kā redzams, mainās tikai pēdējie divi cipari. Vēlos brīdināt citus, lai neiekrīt, jo izskatās pēc krāpniekiem.”

Iesūtīja: Inga

10 komentāri

10 komentāri

 • Kristīne

  Kristīne

  Man tikko zvanija +37167651129. Es teicu,ka krieviski nesaprotu uz ko mani diezgan rupji pasūtija!
 • Kristine

  Kristine

  Interesanti kur iegūst tel. numurus kam zvana. Jau otro dienu man zvana un neliek mieru. Saku ka nesaprotu krieviski. Bet tik un tā zvana
 • Dana

  Dana

  Tīko zvanīja izklausās pēc čigāna vai lietuvieša pēc krievu valodas akcenta... pieprasīja lai es tūlīt pat ieslēdzu savu datoru un ieeju viena adrese kur vins man paskaidros ka pelnīt naudu. Teicu negribu man slinjkums ka saka nervozēt apsaukāties un bļaut uz manis... atslēdzos ... zvanīja otro reizi... pasūtīju ļoti tālu... solīja ka vairs nezvanis.
 • Anna

  Anna

  Man arī tikko zvanīja no 67651129 -Romāns no Rīgas,esot ļoti svarīgs info man jānodod.
 • Ak, jel!

  Ak, jel!

  Tikko saņēmu arī zvanu no šī numura. Tik krieviski runā un uzstājīgi neliekas mierā. Nometu klausuli un saglabāju kā "Necelt!". Nepagāja jau 10 min, jau otreiz zvana.
 • Zii

  Zii

  Man kādas divas nedēļas atpakaļ zvanīja +37167651168, nepaspēju pacelt, bet atzvanu tikai pazīstamiem. Vakar atkal zvanīja, bet tikai iepīkstināja. Tad jau nav vērts tērēt laiku uz šiem.
 • liepa

  liepa

  Arī man šodien zvanīja, muldēja Aleksandrs par kaut kādu Trading Center. Teicu, ka neinteresē, šis man pretī ar uzbraucienu. Atslēdzos. Vakarā atkal zvans, šoreiz sieviete. It kā viena otru nedzirdējām.
 • Klavs

  Klavs

  Man šis nummur ar tikko piezvanīja +37167651129, pieprasīja lai runāju krieviski, kad pateicu, latviski, ka es runāju latviski, viņa pateica uzredzēšanos, un nolika uzreiz.
 • velējos palikt anonīms

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!