Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Vēlos brīdināt citus, lai neiekrīt, jo izskatās pēc krāpniekiem! Regulāri saņemu zvanus no kādas kompānijas
Edijs Pālens / LETA

“Labdien! Regulāri (vismaz reizi mēnesī) uz darba numuru saņemu zvanu no kādas krievu kompānijas, kuras darbinieks ļoti vēlas runāt par mūsu ienākumiem! Teic, ka šī saruna mani interesēs.

Kad saku, ka nevēlos šo sarunu un nolieku klausuli, uzstājīgi tiek zvanīts vēlreiz. Ja runāju tikai latviski, tad tiek pieprasīts, lai runāju krieviski, noprotams, ka latviešu valodu vispār nesaprot.

Zvanītāja balss nāk it kā no tālienes. Esmu piefiksējusi, ka zvana no šādiem numuriem: +37167651129, +37167651103.

Kā redzams, mainās tikai pēdējie divi cipari. Vēlos brīdināt citus, lai neiekrīt, jo izskatās pēc krāpniekiem.”

Iesūtīja: Inga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Dana
  +1 +1 0

  Dana

  Tīko zvanīja izklausās pēc čigāna vai lietuvieša pēc krievu valodas akcenta... pieprasīja lai es tūlīt pat ieslēdzu savu datoru un ieeju viena adrese kur vins man paskaidros ka pelnīt naudu. Teicu negribu man slinjkums ka saka nervozēt apsaukāties un bļaut uz manis... atslēdzos ... zvanīja otro reizi... pasūtīju ļoti tālu... solīja ka vairs nezvanis.
 • Anna
  +1 +1 0

  Anna

  Man arī tikko zvanīja no 67651129 -Romāns no Rīgas,esot ļoti svarīgs info man jānodod.
 • Klavs
  +1 +1 0

  Klavs

  Man šis nummur ar tikko piezvanīja +37167651129, pieprasīja lai runāju krieviski, kad pateicu, latviski, ka es runāju latviski, viņa pateica uzredzēšanos, un nolika uzreiz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl