Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Rakstu Jums sakarā ar veikala “Mego” krāpnieciskām darbībām. Šajā veikalā tā ir bieža parādība, ka nesakrīt cenas, kas ir norādītas uz cenu zīmēm, ar čekā izsisto cenu.

Veikala “Mego” krāpnieciskās darbības? Regulāri nesakrīt cenas – preces cenu zīme ar čekā “iesisto” cenu!

Parādot kasierei kļūdu, pat necenšas to labot. Šajā veikalā tā ir bieža parādība. Vienīgais, ko veikals no savas puses dara, piedāvā atdot naudu.

Bet, cik daudz ir tādu cilvēku, kas nepamana kļūdu!? Es saprotu cilvēciskās kļūdas, bet te tā jau ir izstrādāta shēma, pēc kuras tiek strādāts.

Veikals “Mego” Rīgā, P. Lejiņa iela 2!”

Iesūtīja: Raivis

26 komentāri

26 komentāri

 • Ērika Krimska
 • Dagnija Klēģere

  Dagnija Klēģere

  Tas, ka nav darbinieku - nav attaisnojums.
  Darba meklētāju ir daudz. Kāpēc neviens neiet strādāt?
 • Daina Caune

  Daina Caune

  Man arī tāda bode te ir. Tpc vienmēr skatos akcijas termiņu...
 • Sintija Eglite

  Sintija Eglite

  Tā notiek gandrīz visos veikalos..pat Jysk saskāros.. pēc pieredzes, pasekoju līdzi, ja vien pāris preces pērkamas, un jau pie kases jautāju, kur problēma.. Tiesa, ne vienmēr piefiksējam..😉
 • Ilze Čapa

  Ilze Čapa

  Pēc bildes taču var redzēt, ka čekā ir viens cukurs, bet uz cenu zīmes cits!
 • Liga Kesele

  Liga Kesele

  Pec pieredzes to visu nevar paspet katru dienu .mainit cenas.kramet preci.parkramet preci.
  Stradnieky maz un to nevar paspet.
  • Liene Derkaca
  • Ramona Rozenberga

   Ramona Rozenberga

   Nu nu.super attaisnojums nevar paspēt.Tas nav tik vienā Mego vai Top tas ir regulāri VISOS veikalos.tā ir politika.jo ja tu pèrc 10 preces tu neievēro kad piem 2 ir savādāka cena.un cik no 100cilv ņem čekys un seko līdz?
  • Liene Derkaca

   Liene Derkaca

   Tieši tā ,tur cilvēkus par mulkisiem ,un ja iebildisi pie kases kāpēc cita cena tad tēlo ka nesaprot vai aizbildinas ar nepietiekamu darbaspēku vai vispār pateiks ka akcija beigusies ! Tā var atļauties tikai Latvijas veikalos !
 • Normunds Liepins
 • Es
 • Top..

  Top..

  Liepājas Top veikalos tā ir normāla parādība...Diemžēl.
 • Liene Sablovska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!