Sūdzību dēlis: Veikala “Mego” krāpnieciskās darbības? Regulāri nesakrīt cenas – preces cenu zīme ar čekā “iesisto” cenu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Veikala “Mego” krāpnieciskās darbības? Regulāri nesakrīt cenas – preces cenu zīme ar čekā “iesisto” cenu!

“Sveiki! Rakstu Jums sakarā ar veikala “Mego” krāpnieciskām darbībām. Šajā veikalā tā ir bieža parādība, ka nesakrīt cenas, kas ir norādītas uz cenu zīmēm, ar čekā izsisto cenu.

Parādot kasierei kļūdu, pat necenšas to labot. Šajā veikalā tā ir bieža parādība. Vienīgais, ko veikals no savas puses dara, piedāvā atdot naudu.

Bet, cik daudz ir tādu cilvēku, kas nepamana kļūdu!? Es saprotu cilvēciskās kļūdas, bet te tā jau ir izstrādāta shēma, pēc kuras tiek strādāts.

Veikals “Mego” Rīgā, P. Lejiņa iela 2!”

Iesūtīja: Raivis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Saiva Linde
 • Agnese

  Agnese

  Vai es viena redzu ka cenu zīme ir no cukura Diamant, bet čeks cukuram Krystal???
 • Andrejs Blumbergs
  +6 +5 -1

  Andrejs Blumbergs

  Veikala darbiniekiem vajadzētu sekot līdzi cenuzīmēm. Ja akcija beigusies, tad zīme būtu jānomaina.
  Tā ir pircēja maldināšana.
  Pērkot vienu preci to uzreiz pamanīs, bet pērkot vairāk, pie kases to var palaist garām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!