Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Varbūt ir vērts pabrīdināt citus! Portālā “Facebook” darbojas sieviete, kura piedāvā aizņemties naudu!

“Sveiki! Man un daudziem maniem paziņām facebookā rakstījusi Airisa Zālīte. Piedāvā aizņemties no 2 000 eiro līdz 1 000 000 €. Sūta savu pases bildi, kura, šķiet, nav īsta.

Pasē rakstīts, ka sieviete dzimusi 1965. gadā, bet FB uzrada, ka 1992.

Varbūt varat pārbaudīt šīs sievietes identitāti, lai cilvēki neuzķeras. Varbūt ir vērts pabrīdināt citus.”

Iesūtīja: Marta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Jolanta Balode
 • Sanita Upe
  +3 +3 0

  Sanita Upe

  Tie jau kuro gadu te darbojas!!! Ar goole tuklotāju pārtulkots bezsakarīgs teksts. Kurš pie šāda cilvēka aizņemas nav pie pilna prāta!!!
 • Uldis
  +2 +2 0

  Uldis

  Tas ir ne vien skumji, bet arī noziedzīgi, tādā veidā vest kārdinājumā cilvēkus! Pat ja tā sieviete reāli būtu tā, par ko uzdodas, vai tad drīkst uzbāzties kādam ar viegli iegūstamu naudu? Valsts likumdevēji ir nespēcīgi ātro kredītu devēju priekšā. Viņu piedāvājumi joprojām turpina gāzties e-pastā! Te uzrodas vēl tādi paši mahinatori no malas! Vai tiešām mūsu Latvijas valstī nav nekāda nozīme tam, ko saka likums, ka nedrīkst uzbāzties ar ātrajiem kredītiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl