Sūdzību dēlis: Vai tiešām tas ir pieļaujami? “redzams.lv” tiek rakstītas nepatiesas un maldinošas ziņas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

25 komentāri
Vai tiešām tas ir pieļaujami? “redzams.lv” tiek rakstītas nepatiesas un maldinošas ziņas!

“Labdien! Jau labu laiku esmu novērojusi, ka interneta mājaslapā redzams.lv tiek rakstītas nepatiesas un maldinošas ziņas!

Vai tiešām tas ir pieļaujami? Un, skatoties pēdējos rakstus, ir aizdomas par krāpšanu.

Vai var lūgt jūsu palīdzību noskaidrot, vai cilvēku maldināšana un nepatiesa informācija ir pieļaujama!”

Iesūtīja: Edgars

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Megija Upeniece
  +22 +22 0

  Megija Upeniece

  Grūti pateikt, kurš te ir vainīgāks- redzams.lv vai tie cilvēki, kas notic tām feikajām lapām un dalās tālāk. Bail iedomāties kādā pasaku valstībā jādzīvo, lai noticētu, ka kāda Linda tev 500 eiriķus iedalīs, vai kāds čalis jaunu telefonu pasviedīs. Patiesi skumji palika, redzot kā timeline paradās šādi share no pieaugušiem, itkā dzīvesgudriem cilvēkiem. Priekšstats par viņiem krasi sabojājās... Pieauguši, bet naivāki par bērniem.
 • Laura Viduskalna
  +19 +18 -1

  Laura Viduskalna

  Redzams.lv par maldiem,krapšanu un nepatiesam ziņam butu jasauc beidzot pie atbildības un tā fb lapa jadzēš vai jāslēdz.
 • Vilnis Putniņš
  +5 +3 -2

  Vilnis Putniņš

  Sākotnēji policija solīja mēneša laikā publicēt ekspertīzes slēdzienu, taču tagad jau cik laiks pagājis,taču policija aizbildinās ,ka vēl notiek izmeklēšana,vai nav mazliet par ilgu...?Arī video kameru ierakstu izpētes rezultāti vēl joprojām tiek slēpti,kāpēc...?Vēl man liekas dīvaini fakts,ka pat mātei nebija rādīts puisēna līķis atpazīšanai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!