Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
“Staburadzes” loterija – paziņoti uzvarētāji, vēl pirms tā ir beigusies! Vai loterijas rīkotāji ir pareģi?

“Labdien! Vakar “Laimas” veikalā pamanīju, ka ir sākusies loterija, kurā var piedalīties, nopērkot “Staburadzes” produkciju un reģistrējot internetā čeku. Šodien pamanīju reklāmu internetā. Nolēmu apskatīties, kādas ir balvas.

Liels bija pārsteigums sadaļā pie laimētājiem ieraudzīt 3 laimētājas, bet pretī izlozes datumus, kas nemaz vēl nav pienākuši. Vai loterijas rīkotāji ir pareģi?”

Iesūtīja: Zane

“Staburadze” konditorejas skaidrojums par loteriju ”Uzposies dzīvei!”

“Loterijas noteikumos paredzēts, ka iegādājoties Staburadzes produkciju laika posmā no 01.07. līdz 11.08.2017. var piedalīties loterijā, kurā katru nedēļu tiek izlozēts viens laimīgais, kurš savā īpašumā saņems Natālijas Jansones iepirkumu somu (kopā 6 nedēļas, attiecīgi 6 somas).

Uz piefiksēto brīdi bija izlozēti pirmie 3 laimētāji, un norādīti atlikušie datumi, kuros būs izloze. Ņemot vērā izvietojumu, nezinātājiem varēja rasties pārpratumi.

Šobrīd ir izlozēts arī 4. laimīgais, un attiecīgi redzams, ka atlikušas vēl divas izlozes norādītajos datumos.”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl