Sūdzību dēlis: Saņēmu vēstuli, ka esmu veiksmīgais lietotājs! Par to man dāvinot, 2,5 miljonus ASV dolāru!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

16 komentāri
Saņēmu vēstuli, ka esmu veiksmīgais lietotājs! Par to man dāvinot, 2,5 miljonus ASV dolāru!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāds nezināms viltvārdis ar segvārdu Helus Carlos caur facebook.com sūta vēstules, kurās stāsta, ka esmu nejauši izvēlēts veiksmīgais facebook.com lietotājs, kuram viņš dāvinās 2,5 miljonus ASV dolāru.”

“Tagad man viņam pēc iespējas ātrāk esot jānosūta mana dzīvesvietas adrese uz e-pastu – [email protected], lai viņš zinātu, ka mans facebook.com profils ir īsts. Kad mans draugs, kurš arī saņēma tādu pašu vēstuli, sazinājās ar Valsts policiju, viņam teica, ka nevajag tam pievērst vērību, ka ir citi dienesti, kas nodarbojas ar šādām lietām.

Kādi dienesti – viņi nekomentēja. Kam ziņot par krāpnieku?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kārlis.