Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Vakar, 16.03., interneta veikalā “simplify.lv” nopirku bērnam dāvanā basketbola grozu. Kā norādīts veikala lapā, piezvanīju, sarunāju, ka šodien būšu pakaļ. Puisis saka: “Ļoti labi! Strādājam no 10.00 līdz 18.00, Bruņinieku 75b, piezvaniet vēlreiz, pusstundu pirms ierodieties!”

Saistībā ar interneta veikalu “simplify.lv” – žēl pazaudētā laika, naudas un bērnam arī bēda!

Šodien, ap plkst. 11.00 aizbraucu uz norādīto adresi. Pa ceļam, minūtes 40 zvanījos, necēla. Aizsūtīju viņiem e-pastu, ka būšu plkst. 11.00 (mājaslapā norādīts – ja steidzami jautājumi – rakstiet!).

Bruņinieku 75b, nekur šāda firma nav norādīta. Plkst. 11.00 viņu telefons vairs nebija sazvanāms! Firma, it kā bija dzirdēta jau iepriekš un neatceros, ka kādi krāpšanas gadījumi viņu sakarā dzirdēti.

Žēl pazaudētā laika, naudas un bērnam arī tagad bēda.. :/”

Iesūtīja: Aija

2 komentāri

2 komentāri

 • Kaspars Namsons

  Kaspars Namsons

  dēļ 4.50 Euro nevienu arī nedomājam krāpt - kada summa butu, kuras del tomer padomatu apkraapt?
  apkraapshana skaitas tad kad nepildat savas saistibas, taa kaa to jau paspeejaat izdariit. ja nespejat pildit savas saistibas del kautkaadiem izbraukumiem, jums laicigi jaizvieto informacija savaa web lapaa pie prechu iegades, lai klientam nebutu jaskraida un jadomaa ko darit taalaak... taa kaa...
 • Māris

  Māris

  Sveiki!

  Pārstāvu portālu Simplify.lv
  Jums jau divas stundas atpakaļ tika nosūtīts epasts. Diemžēl telefons "nobruka" un šodien līdz 17.00 esam izbraukumā uz Bērnu namiem, kur sadarbībā ar Romano picas bērniem.

  Portālam nav bijuši krāpšanas gadījumi un dēļ 4.50 Euro nevienu arī nedomājam krāpt.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinam sazināties ar mums.

  Ar cieņu,

  Simplify.lv

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!